Tretja skupna tura 10.11.07

Vso o alpinistični šoli, predavanjih, skupnih turah...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
RobiH
ex ferajn majster
Prispevkov: 969
Pridružen: 06 Feb 2004, 10:11
Kraj: Ljubljana

Tretja skupna tura 10.11.07

Odgovor Napisal/-a RobiH »

Ta se bo zgodila v soboto 10.11.07. Dobimo se ob 9:00 pred društvom. Gremo v Vipavsko Belo, kjer bomo praktično povadili kar vas je Poli naučil v sredo. Malo bomo tudi plezali. Potrebna oprema: pas in plezalke. Kdor ima tudi: čelada, vponka z matico, varovalo, neskončna zanka 60cm in dve pomožni vrvici (4m).
LP,
Robi Hočevar
jure
Tečajnik
Prispevkov: 21
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:24

Odgovor Napisal/-a jure »

Evo, da izlijem svoj gnev... eh kaki gnev- fajn je blo! Štimunga je bla, sonce je sijalo, edino škoda ko so dnevi že tak kratki pa se skala takoj shladi, pa smo morali odpeketat domov...

Aja, danes pa volit! (P ali T , who's it gonna be?)
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a marko »

Ojla.
Tud men je blo super. Lepo vreme, super družba, mal plezarije pa mal teorije. Upam, da bo kej teorije do naslednjič še u glav ostal - prusikarjenje itd. Edina stvar k me je motila so tisti k... :shock: :? :x ovinki od Kalc naprej. :evil: :evil:
Pa še to. Ne vem za ostale tečajnike, ampak jest sm si na Bolhi kr fejst noge oprasku. :D :shock: :x
Fejst se mejte. :D :D :D
Mare, zvani Đon Rambo
bosti
Član
Prispevkov: 326
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:42
Kraj: Šentjur&Lublana

Odgovor Napisal/-a bosti »

Dobr smo se naplezal, tud neki novega naučil. Ata smrk nam je abzajl in prusikarjenje pokazu pa še par smeri napelu ( ne vem kaj bi brez njega :wink: ).
Zaveso plezat je blo doživetje, so pa nekateri iznašl nove tehnike plezanja čez previs. Mislim, da je blo mišlen nekak z glavo naprej :lol: ;po možnosti ne ob steno :wink:)
Sicer nimam podatka ampak bolh menda noben ni dobu v istoimenski smeri?! :D
Men je blo super in že komi čakam naslednjo turo, ki je kar dvodnevna! :D

Pa lep sončen pozdrav!
Boštjan
Carpe diem!
Uporabniški avatar
boris
Član
Prispevkov: 156
Pridružen: 11 Nov 2007, 21:48
Kraj: Gornja Radgona

Plzanje v Vipavski beli.

Odgovor Napisal/-a boris »

Bilo je fantastično, sicer sedaj nekaj oboleham za prehladom, pa bo kmalo cool, upam.

Edino eno težavo mam... V Izijovem avtu sem pozabil mobilca, tako da sem sedaj brez :( uf kako je težko....
Upam, da ga dobim na ferajnu :!:
Borči - Orlajt.
Uporabniški avatar
izzy
Član
Prispevkov: 139
Pridružen: 28 Feb 2004, 09:28

Re: Plzanje v Vipavski beli.

Odgovor Napisal/-a izzy »

boris napisal/-a:Bilo je fantastično, sicer sedaj nekaj oboleham za prehladom, pa bo kmalo cool, upam.

Edino eno težavo mam... V Izijovem avtu sem pozabil mobilca, tako da sem sedaj brez :( uf kako je težko....
Upam, da ga dobim na ferajnu :!:
Ja drago bo tole! :twisted: :twisted: :twisted: Ne vem pa kaj bo na tako pozabljivost reku razrednik Poli. Vprašanje če jo boš odnesu sam z minusom, ker so pr men ostale tut kapa in rokavice, ki so lahko življenskega pomena- kaj pravš razrednik?
Lahko ga dobiš že jutr-za dobr dnar SEVEDA :D . Poklič me na 051 332682

Izzy :twisted:
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Odgovor Napisal/-a Saso »

Evo, spodaj je kratek filmček o osnovah plezanja:
http://www.youtube.com/watch?v=ypL_7M1rnxc

Vidim, da ste uživali, le tako naprej, da boste enkrat plezali kot ata smrk ali bine maja. :wink:

S. 8)
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Odgovor Napisal/-a poli »

tovariš razrednik že tala minuse :lol: :D :twisted: :evil: :twisted: na ušesa mu je prišlo marsikaj...... :shock: :roll:





poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
boris
Član
Prispevkov: 156
Pridružen: 11 Nov 2007, 21:48
Kraj: Gornja Radgona

Odgovor Napisal/-a boris »

Ja pridem po telefon, kapa pa rokavice pa so od Gregora, jih bom pa tudi jaz vzel, mi je nsročil...
Borči - Orlajt.
Uporabniški avatar
izzy
Član
Prispevkov: 139
Pridružen: 28 Feb 2004, 09:28

Odgovor Napisal/-a izzy »

ajajajaj pozabljivi tele tečajniki.... :D
Odgovori