Lavinske žolne

Prodam, kupim, šenkam, podarim, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
zvonkop
ex ferajn majster
Prispevkov: 53
Pridružen: 08 Feb 2004, 21:17
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Lavinske žolne

Odgovor Napisal/-a zvonkop »

Zadnja info o žolnah je sledeča; na F1 (Ortovox) dobimo 20% popusta na ceno 52.490 sit, ostalo računajte sami.
Registrirani ferajnovci boste imeli še dodatne ugodnosti (to ne pomeni, da lahko kupujete za druge!).
Za zunanje, kot tudi za zunanje velja 20% in so dobrodošli, kajti tole je samo količinski popust.
Trenutno nas je Zvonko 5 (zunanji), in Stevo, Bošt ter Slavc po 1. Prijavite se kar preko foruma.
Zvonko
ales
Tečajnik
Prispevkov: 22
Pridružen: 08 Feb 2004, 23:51
Kontakt:

Re: Lavinske žolne

Odgovor Napisal/-a ales »

zvonkop napisal/-a:Zadnja info o žolnah je sledeča; na F1 (Ortovox) dobimo 20% popusta na ceno 52.490 sit, ostalo računajte sami.
Registrirani ferajnovci boste imeli še dodatne ugodnosti (to ne pomeni, da lahko kupujete za druge!).
Za zunanje, kot tudi za zunanje velja 20% in so dobrodošli, kajti tole je samo količinski popust.
Trenutno nas je Zvonko 5 (zunanji), in Stevo, Bošt ter Slavc po 1. Prijavite se kar preko foruma.
Jaz prijavljam zaenkrat 4 komade, ker je bila prvotna informacija za M2, še potrdim danes tekom dneva.
Aleš Šef
http://aldanet.si
ales
Tečajnik
Prispevkov: 22
Pridružen: 08 Feb 2004, 23:51
Kontakt:

Re: Lavinske žolne

Odgovor Napisal/-a ales »

ales napisal/-a:
zvonkop napisal/-a:Zadnja info o žolnah je sledeča; na F1 (Ortovox) dobimo 20% popusta na ceno 52.490 sit, ostalo računajte sami.
Registrirani ferajnovci boste imeli še dodatne ugodnosti (to ne pomeni, da lahko kupujete za druge!).
Za zunanje, kot tudi za zunanje velja 20% in so dobrodošli, kajti tole je samo količinski popust.
Trenutno nas je Zvonko 5 (zunanji), in Stevo, Bošt ter Slavc po 1. Prijavite se kar preko foruma.
Jaz prijavljam zaenkrat 4 komade, ker je bila prvotna informacija za M2, še potrdim danes tekom dneva.
Nič ne bo, te žolne jim niso všeč. Preklicujem.
Aleš Šef
http://aldanet.si
blaž
Tečajnik
Prispevkov: 11
Pridružen: 10 Feb 2004, 18:03

cca

Odgovor Napisal/-a blaž »

Se pravi da bo cena za ferajnovca .... za f1 , daj mi približno cifro da ve m kolk gnara po svetu nost , jaz sem vsekakor za . 1 kom. seveda ! :)
zvonkop
ex ferajn majster
Prispevkov: 53
Pridružen: 08 Feb 2004, 21:17
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Žolne naročene

Odgovor Napisal/-a zvonkop »

Podajam spisek tistih, ki ste naročili žolne...

Vlado (Zvonko) 5xM2
Roman 1xM2
Štefan 1xF1
Boštjan 1xF1
Slavc 1xF1
Blaž 1xF1
Borjana 1xF1
Skupaj 11

Zvonko
Odgovori