Šlosarska

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
tine scuka
Pripravnik
Prispevkov: 96
Pridružen: 15 Feb 2004, 19:57

Šlosarska

Odgovor Napisal/-a tine scuka »

Včeraj sva se s sokrajanom Tinetom, lotila te smeri, ki ponuja veliko dobre plezarije, a te obenem večkrat drži v negotovosti glede pravilne linije smeri.
V spodnjem delu sva prehitro zarinila med previse in tako je nastal lep raztežaj ali dva, ki pa nista del smeri. Kmalu sva ujela ta pravo prečnico, ki je prišla z desne strani in pravilno nadaljevala.
V zgornjem delu sva proti koncu verjetno zarila malce preveč v levo, kar niti ni bilo slabo, le zadnji meter smeri je bil zanimiv. Klin in previs, in pa detalj smeri -varianta za pridne.

Namesto, da bi šla takoj na polici ven,sva še malo nadaljevala naravnost in kmalu ugotovila, da to ni bilo najbolj pametno. Smer sva si podaljšala še za 200 metrov, sicer kar lepe plezarije. Seveda se je to poznalo na času, saj sva na zasluženo pivo prišla šele tik pred temo. Seveda čelke nisva imela s seboj, ker sva zmotno v smislu "lako čemo mi to" :[-Y: , pričakovala, da bova na pirčku, ko naju bo sonček še božal.
Uporabniški avatar
jirzi
Broj 1
Prispevkov: 191
Pridružen: 03 Feb 2004, 20:36
Kontakt:

Re: Šlosarska

Odgovor Napisal/-a jirzi »

Ja, Šlosarska ima navado, da se ljudje malo zamudijo v njej. Eni tudi prespijo :). Sicer pa čestitam za smer.
“Ne predaj se nikad. Osim, kad moraš.” (© Grunf)
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: Šlosarska

Odgovor Napisal/-a poli »

Bereš skico in opis pa malo gledaš naravne prehode in si v dolini še z veliko dneva pred tabo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:









poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Odgovori