Paklenica

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
lgolob
Član
Prispevkov: 150
Pridružen: 22 Okt 2004, 12:19

Paklenica

Odgovor Napisal/-a lgolob »

Z Barbaro sva bila za praznike, po nekaj letih spet v Paklenici. Vabila sva tudi nekaj tečajnikov, vendar so imeli druge plane, pa sva šla sama.
Na najino presenečenje neke strašne gneče ni bilo. V nobeni smeri se nisva gužvala, včasih pač malo počakaš na vstopu, al pa greš v sosednjo smer. Očitno se je prijela 'fama' v Pakli je gužva, gremo rajš drugam :D .
Vreme je bilo super, skala je še vedno zakon.
Spala sva v Vesni po 6€. Morje je imelo 18°C, kar je super za vsakodnevno kopanje. Plezala sva smeri od 120-350m, Karabore, Flex˛Rex, Domžalso, Akademsko, Mosoraško.
Kod Dinka imajo še vedno najboljšo ribo. Udeležila sva se klajmberskega filmskega festivala v Starigradu.

Blu je lepu. 8)

Luka
Uporabniški avatar
RobiH
ex ferajn majster
Prispevkov: 969
Pridružen: 06 Feb 2004, 10:11
Kraj: Ljubljana

Re: Paklenica

Odgovor Napisal/-a RobiH »

Nekaj nas je bilo za praznike v Provansi. Po dveh letih spet v Beaumes de Venise. Zraven smo spravili tudi eno tečajnico. Letos gužve v kampu ni bilo. Verjetno zaradi vremena. Prve tri dni je kar precej deževalo kasneje pa malo manj. Prvo jutro smo imeli 3 st.C. To je bila do sedaj, po moje že trinajsta, najhladnejša Provansa do sedaj. Tudi slabo vreme smo izkoristili za raziskovanje Provanse tako, da nam ni bilo dolgčas. Jaz sem letos bolj malo plezal in sem bil več na kolesu. Ostali pa so v glavnem viseli v skalah. Na koncu smo ugotovili, da so bile počitnice prekratke saj je bila volja do plezanja vedno večja meni je pa tudi ostalo še nekaj kolesarskih ciljev.
Spali smo pa v kampu za 4,55EUR os./noč :D . Bagetke so pa po 1,10EUR in kava po 3,50eur :twisted:
LP,
Robi Hočevar
EvaB
Tečajnik
Prispevkov: 19
Pridružen: 18 Mar 2012, 23:34

Re: Paklenica

Odgovor Napisal/-a EvaB »

Mi pa smo bili v Dabarskih kukovih. Vreme je bilo tako, da smo lahko plezali vsak dan!
Bilo je fajn in nam ni žal, da smo šli 8)
Se je javila Pavla, da napiše prispevek pod Kaj dogaja, pa zgleda ne bo nič, al kaj..
Uporabniški avatar
rokenrol
ferajn majster
Prispevkov: 118
Pridružen: 14 Okt 2011, 17:29
Kraj: Ljubljana

Re: Paklenica

Odgovor Napisal/-a rokenrol »

Še jaz dodam svoj lonček. Ob pomanjkanju fraj časa sem vseeno zavil v Vipavo za dva dni in že rastejo tiste preklete rumene rožce, po katerih si potem ves mehurjast. Sicer pa je bilo vunderbar. Pa čeprav brez kitare ;).

Se vidimo.

LPR
Može, al nije ugodno...
Uporabniški avatar
anze
Pripravnik
Prispevkov: 99
Pridružen: 25 Okt 2009, 19:06

Re: Paklenica

Odgovor Napisal/-a anze »

Mi smo bli pa na Sardiniji.
Če bi bli kabli od Kaj sedogaja krajši, bi že kaj več izvedel :mrgreen:
al pa če je cenzura :?:
Ni važn, če se mi nč ne da; važn, da se mi nč ne vzame.
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: Paklenica

Odgovor Napisal/-a marko »

Če že vsi neki pišete, bom pa še jst. Mi ( Dejko, Sedlarči, Bullet in jst ) smo pa frikal :mrgreen: Pod Reško planino, v Črnem kalu ( brez Bulleta ) in v Vipavski Beli ( vsi in SlaTki ). Luštno je blo, pa naplezal smo se tud 8)
Mare, zvani Đon Rambo
Uporabniški avatar
matejg89
Pripravnik
Prispevkov: 86
Pridružen: 17 Okt 2010, 19:22

Re: Paklenica

Odgovor Napisal/-a matejg89 »

Upam, da vam je jasno, da tole, kar ste sem napisal ni ničemer podobno! :[-X: :[-X: :[-X: :deda: :deda: :deda:
Vsi ki ste ste se potepal za 1. maj napisat prispevke pod kaj dogaja! :deda: :deda: :deda: :deda: :deda:

Za zgled si vzamte Urha in Septoleto. :D Pa ne da bi hvalu... :wink: :wink: :wink:


P.S. Matr, en mi je avatar spremenu, ajga! :D
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: Paklenica

Odgovor Napisal/-a marko »

... pol pa kr začni Bullet :mrgreen: . Avatar ja pa zakon :thumbup:
Mare, zvani Đon Rambo
Uporabniški avatar
matejg89
Pripravnik
Prispevkov: 86
Pridružen: 17 Okt 2010, 19:22

Re: Paklenica

Odgovor Napisal/-a matejg89 »

Če si se že ti javu, da boš to nardil. :) Zdej ti nočem pokvarit volje in veselja. :D :D :D Sej bom z veseljem prebral, kaj boš napisal. :wink:
Ajga, dobr je, sam jst ne gledam tak grdo. :D
EvaB
Tečajnik
Prispevkov: 19
Pridružen: 18 Mar 2012, 23:34

Re: Paklenica

Odgovor Napisal/-a EvaB »

Ja, ja, vsi napisat pod Kaj dogaja :deda:
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: Paklenica

Odgovor Napisal/-a marko »

u sedmicah gledaš tko :wink:
Mare, zvani Đon Rambo
Odgovori