Nova smer v Lešarjevi peči

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Nova smer v Lešarjevi peči

Odgovor Napisal/-a poli »

danes sva z Dalenjcem splezala novo smer v Lešarjevi peči nad Mlinarico :mrgreen: :deda: :deda: :deda: mal je blo mraz, pa mal je pihal veter, pa mal, ampak res mal, je blo snega :mrgreen: :mrgreen: drgač pa je blu lušnu :D smer se kliče "Jesenska oda", težave pa nekje IV-V, visoka 300 m :mrgreen: :mrgreen: kljub nizki oceni, se mora človek vmes parkrat kar malo pomatrat, pa klini gredo slabo noter, tako da je včasih mal več med lufta med varovali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: skala je dobra, razen tam kjer je bolj krušljiva :deda: :deda: :deda: :[-H: :[-H: :[-H: ampak sva precej že spucala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
objava v kaj dogaja sledi.....




poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
mmoskon
ferajn majster
Prispevkov: 267
Pridružen: 23 Okt 2009, 12:31
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Re: Nova smer v Lešarjevi peči

Odgovor Napisal/-a mmoskon »

Neunicljivi:) Bravo!
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: Nova smer v Lešarjevi peči

Odgovor Napisal/-a poli »

od včeraj naprej je Lešarjeva peč bogatejša za eno smer, ki sliši na ime "Smer treh kozlov" :mrgreen: :mrgreen: preplezali smo jo Dalenjc, Kruh in jst, se imeli fajn, sploh na sestopu po, ob in v snegu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :deda: :deda: :deda: slike v kaj dogaja in ostale pritikline pa sledijo :[-Y: :[-Y:





poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
lgolob
Član
Prispevkov: 150
Pridružen: 22 Okt 2004, 12:19

Re: Nova smer v Lešarjevi peči

Odgovor Napisal/-a lgolob »

Čestitke :clap:
Odgovori