Ferino in Iglu Šport

Splošne teme in klepetalnica članov AO Železničar

Moderatorji: jirzi, poli, RobiH, stevo

Odgovori
mitja.praprotnik
Član
Prispevkov: 153
Pridružen: 25 Jan 2009, 10:36

Ferino in Iglu Šport

Odgovor Napisal/-a mitja.praprotnik »

Živijo,

Evo, tole pišem, da boste vedeli ... leta 2008 sem v Igluju kupil šotor Ferino Expe in zanj odštel kar lepe denarce .. po zadnjem lanskem kampiranju smo ga doma očistili, posušili, pospravili ... letos pa pred odhodom na Korziko vrgli med ostalo opremo v kombi .. . V Kampu na Korziki pa je sledilo presenečenje, zunanja plahta je bila popolnoma prepereta, šotor si praktično samo grdo pogledal in je bil strgan ... no Korziko smo vseeno preživeli in se imeli fino .. po parih dneh smo se nehali sekirat in postali mojstri v uporabi powertape-a.

Ko smo prišli nazaj, kličem v Iglu na Vič, jim razložim, da je čudno, da šotor preperi po treh letih in njihov odgovor je bil, da imajo oni šotore postavljene tri mesece zunaj, preko poletja in, da so na koncu vsi prepreli ... da reklamacije ne priznajo ... bla, bla, bla, da je nova zunanja plahta draga in, da je najbolje, da kupim nov šotor ... .

No, šotor bom sigurno kupil nov, samo ne Ferina in ne v Igluju ... pravzaprav razmišljam ali bom v Iglu sploh še zavil, ko bom kaj rabil.

LP, Mitja
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: Ferino in Iglu Šport

Odgovor Napisal/-a poli »

ja mitko, tudi sam se že nekaj časa ogibam igluja, ker so postali arogantni in mislijo, da se svet vrti okoli njih so pa v bistvu najslabša štacuna na svetu :firegun: :firegun: :firegun: :ddown: :ddown: :ddown: :firegun: :firegun: :firegun: :ddown: :ddown: :ddown:





poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Nina
Pripravnik
Prispevkov: 63
Pridružen: 21 Okt 2008, 13:44

Re: Ferino in Iglu Šport

Odgovor Napisal/-a Nina »

Moj predlog - preden kupiš nov šotor, poskusi tega reklamirati še pri proizvajalcu (če je Iglu ekskluzivni distributer za SLO, sicer pa najprej pri glavnem uvozniku/distributerju).

Poznam vsaj tri primere iz zadnjih dveh let, ko se Iglu ni niti najmanj potrudil, proizvajalec pa je napako priznal in zadevo zamenjal brez kompliciranja. Enkrat se je nanašalo na gorilnik Primus, enkrat na vezalke čevljev za dostop La Sportiva, enkrat pa na vodni meh Source (niso bile moje zadeve).
BeJons
Član
Prispevkov: 301
Pridružen: 06 Feb 2004, 17:28
Kraj: Ljubljana

Re: Ferino in Iglu Šport

Odgovor Napisal/-a BeJons »

slabo.... :deda:
samdaleddržiinjeskalakompaktnabošt
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

Re: Ferino in Iglu Šport

Odgovor Napisal/-a Fazo »

poli napisal/-a: ker so postali arogantni in mislijo, da se svet vrti okoli njih so pa v bistvu najslabša štacuna na svetu
:thumbup: ...žal.
Are you suggesting that coconuts migrate?
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

Re: Ferino in Iglu Šport

Odgovor Napisal/-a Fazo »

Pisma bralcev: Iglu šport

Včeraj me je žena peljlala v BTC (no, v bistvu sem jaz peljal njo, samo to samo tehnično...). S težkim cmokom v grlu se spraviva v Iglu, nekako si rečem, da imam samo ovire v glavi, ki bodo šle s temlem obiskom stran. Z namenom, da si omisliva dvojni štrik, se zapletem v pogovor s prodajalcem..ugotovi, da imajo trenutno na zalogi samo 2x70 m v isti barvi :problem: , zato ga prijazno prosim, če bi lahko naročil 2x60 m v različnih barvah v njihovo trgovino :thumbup: ...ker je bila ura že čez 19, so bile ostale poslovalnice Igluja že zaprte, zato je dobil le eno, kjer so imeli 1x60 m in mi naroči, naj danes pokličem v trgovino, da naročijo še drugega :[-A: ...rečeno-storjeno.
Stric na drugi strani telefona mi po začetnih ceremonijah spet pove, da oni imajo v trgovini samo 2x70 m v isti barvi (ja, če bi poslušal, kaj sem mu prej povedal, mu ne bi bilo treba brskati po računalniku :problem: :think: :yawn: ). Ko mu razložim, da jaz ne bi rad tega in da mi je že en štrik naročil njegov kolega, mi pove, da jih imajo še v 4ih njihovih poslovalnicah po Sloveniji. Upraša me še, če sem si zapomnil kje, in mi pove, da naj tja pokličem in si naročim dostavo štrika v njihovo trgovino....aaaaaa! Sej vem, da sem zahteven, pa da hočem neki, za kar so iz njegove strani potrebne 3 min dela, samo a ni on tam ravno za to? :firegun: :firegun: :dash2: :close:
Nekako ne vem, a imam samo jaz tako srečo, al so tile pobi res malo nesposobni...v glavnem, štrikov nisva dobila, tam jih sigurno ne bova vzela, če ima pa kdo kako informacijo, kje se da blizu dobit bealove štrike pa lepo prosim na dan z besedo. Raje dam 50 € več, kot pa da se še kdaj zalotim, da mi misli uhajajo h Igluju.

Lp, razjarjeni Muki :feminist:
Are you suggesting that coconuts migrate?
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: Ferino in Iglu Šport

Odgovor Napisal/-a poli »

Muki, nasvet: NIKOLI več ne prestopit praga Igluja, pobaraj Kibubo ali Annapurno. Veliko bolj prijazna in prijetna izkušnja. Preverjeno. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :deda: :deda: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:





poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

Re: Ferino in Iglu Šport

Odgovor Napisal/-a Fazo »

Slika :firegun: :firegun: :firegun: :feminist: :feminist: :feminist:
Are you suggesting that coconuts migrate?
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Re: Ferino in Iglu Šport

Odgovor Napisal/-a Saso »

Ne vem no, jaz se imel v Iglu športu pretežno precej prijetne izkušnje, predvsem pa moram reči je več izbire. Drugje, v Annapurni se fantje res trudijo, ampak če nimajo ravno ne vem koliko robe, potem tudi ni ok. So pa prijazni, kar v Igluju, odvisno na koga naletiš, ni vedno tako. Tudi štrik so mi po pol sezone, ker mi je pokal (plašč in ovojnica), lepo zamenjali.

lp
S. 8)
mitja.praprotnik
Član
Prispevkov: 153
Pridružen: 25 Jan 2009, 10:36

Re: Ferino in Iglu Šport

Odgovor Napisal/-a mitja.praprotnik »

Živijo,

No tudi jaz ne prestopim njihovega praga več ... sem bil pa prisiljen to narediti pred GC-jem, stara Julbo očala so se mi razpadala in ker mam dioptrijo sem pač iskal nekaj podobnega. Hotel sem drug model pa čeprav po svojih katalaogih pišejo .. da se da vstaviti leče z dioptrijo v določene modele sem na moje vprašanje naletel na zelo neprijazen odgovor: "pa kaj pa jaz vem, moraš iti k optiku, ti bo on povedal" ... ko sem rekel, če lahko vzamem določen model in grem do optika povprašat ... sm ugotovu, da imajo idejo, da je treba prej še plačat .... "NO COMMENT".

ČE SE MAM ZA VOZIT NA DUNAJ "IGLU" NIKOLI VEČ !!!!

Izbira pa je tudi bolj švoh .... .

LP, Mitja
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

Re: Ferino in Iglu Šport

Odgovor Napisal/-a Fazo »

Saso napisal/-a:Ne vem no, jaz se imel v Iglu športu pretežno precej prijetne izkušnje, predvsem pa moram reči je več izbire. Drugje, v Annapurni se fantje res trudijo, ampak če nimajo ravno ne vem koliko robe, potem tudi ni ok. So pa prijazni, kar v Igluju, odvisno na koga naletiš, ni vedno tako. Tudi štrik so mi po pol sezone, ker mi je pokal (plašč in ovojnica), lepo zamenjali.

lp
S. 8)
Ej, kakorkoli že, mene še enkarat niso prijetno presenetili in se mi res brez veze zdi še kdaj tja jit. Katalog, ki ga izdajo je edina ok stvar od njih...pa še ta se mi zdi, da je vedno bolj prazen. Da bi pa kupoval jakne za 500€+ mi pa tut ni...sem samo javna uprava... :roll:

Lp, matevž
Are you suggesting that coconuts migrate?
Odgovori