cela disertacija!

Vso o alpinistični šoli, predavanjih, skupnih turah...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
speli mareli
Pripravnik
Prispevkov: 53
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:33

cela disertacija!

Odgovor Napisal/-a speli mareli »

Hej, nova in težko pričakovana skripta je že na prodajnih policah! :clap:
moram rečt, da je poli presegel vsa moja pričakovanja in je res en ceu car!!! :dup: :dup: :dup: aaamm....a zdej, ko sem to tako prijazno napisala lahko razmislite, da me preskočite pri tepežu na sprejemu? :mrgreen:
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Re: cela disertacija!

Odgovor Napisal/-a Saso »

Natanko to, bravo Poliju za pravo magistrsko nalogo. :glasses: :glasses: :dup: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A:

Jaz sem si jo že sprintal in branje bo v veselje!! :[-Y: :[-Y:

S. 8)
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: cela disertacija!

Odgovor Napisal/-a poli »

to kar je noter ne jemat za suho zlato. kar preberete tudi kritično ocenite in če se vam pojavijo vprašanja, nejasnosti, nelogičnosti... si jih zapišite, pa jih bomo predebatirali in ugotovili ali tekst drži vodo ali ne. nisem pojedu vse pameti tega sveta in si upam it stavit, da sem ga kje posral in napisal kako neumnost. to se bo pokazalo pri praktični uporabi skripte, napake bodo odpravljene v naslednjih verzijah.

predvsem pa prosim nekaj - tekst je bil spisan in mišljen kot INTERNO gradivo, zato prosim da tak tudi ostane. torej naj ostane v krogu ferajna.






poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

Re: cela disertacija!

Odgovor Napisal/-a Fazo »

Oj
Nisem vedel, kam naj stvar pripopam, pa jo bom kar semle (o uporabi večkrat prešitih neskončnih zank (Daisy Chain-sov)): Klik! Klik!

Lp, Matevž
Are you suggesting that coconuts migrate?
Odgovori