PREDAVANJE

Vso o alpinistični šoli, predavanjih, skupnih turah...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a didi »

heeejjjjj....z Zalo sediva v brlogu in ne morva vrjet, da jutri ni predavanj. In Zala prau: "hej poštena Didi (to sem jst), kaj pša če rečemo Robiju, da organizira kaka predavanja" in jst odgovorim: "Uau Zala Čudo, to bi bilo super"...in vsi mimoidoči so ploskali :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: in še vedno ploskajo :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: ...

Hmmm kako predavanje pa? In Zala Čudo odgovori :"mel bi predavanje na temo.........(tu naj vsk napiše kar želi, lahko tut sami predavate)...samo da se predava! samo da se mamo fajn...samo da je pivo :drinks: :drinks: :drinks: "

možnosti:
A) smerce na ferajnovski stenci
B) gledanje slikc in filmčkou od "kje smo bili" plus 24ur.com
C) pijemo pivo :drinks:
D)izmenjava veganskih receptou
E)pivo :drinks: :drinks:
F)tarok!!! viiiii :[-P: :[-P: :[-P: :[-P:
E)pevske vaje (np: en mali slonček se je pozibaval, tam na pajčevini....)-za pomoč bi prosili Jašo, Anžeta in Andrejo

dobimo se ob 19.00...viiiiiiii :happybith: :happybith: :happybith: :happybith: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2:


:[-W:
For Animal Rights!
Uporabniški avatar
tjasa
Pripravnik
Prispevkov: 75
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:50

Re: PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a tjasa »

kako? kaj ni? a res? ne verjamem. :crazy:
Uporabniški avatar
Zala
Pripravnik
Prispevkov: 68
Pridružen: 13 Nov 2009, 19:53

Re: PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a Zala »

F) merimo polartek pawrstreče :dance2:
G) jst bi res mela pevske vaje - dejte no pa se dobimo ob pol 7 pa delamo na železničarski himni :[-J:
H) Didi se namaže z ogljem, da okoli sebe črn plet in prerokuje, jst se pa našemim v ciganskega biznismena in pobiram vstopnino :diablo:
I) organiziramo dve ekipi, vsaka naredi svojo trdnjavo in potem imamo snežno bitko :five: :firegun: :firegun:
J) se zmenimo za nočno sankanje ta vikend :surrender:

se vidmo :hippie:
Uporabniški avatar
RobiH
ex ferajn majster
Prispevkov: 969
Pridružen: 06 Feb 2004, 10:11
Kraj: Ljubljana

Re: PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a RobiH »

Jaz imam jutri sestanek GRS in me ne bo na ferajn. Zato tudi ni predavanj. Če boste dovolj dolgo vztrajali pa vas pridem pogledat in pomerit ppšp al kako že.
LP,
Robi Hočevar
didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

Re: PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a didi »

Haloooo Zala, Andreja, djte se mal zresnt :roll: :roll: :roll: :roll:

ps: jst sm pa rignla zdj, :lolno: :lolno: :lolno: :lolno: :[-P: :[-P: :[-P: :[-P: ej ne rignm vsak dan... :[-F: :[-F: :[-F:

jutr loh počnemo vse to in če pridete ob 19.00 lahko počnete to in še več...če pa s sabo prnesete kj za pojest, poj pa loh počnete vse to in to in še več in še več kot še več..uauuuuu :clap: :clap: :dup: :dup: :dup: :2laugh: :2laugh: :2laugh: :happybith:

:[-W:
For Animal Rights!
andrejav
Tečajnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 23 Okt 2009, 12:28

Re: PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a andrejav »

jest pridddddddddddddeeeeeeeeeeeeeeeeeem
z bananamiii da bomo lazi plezaaal :lol: :lol:

: :[-J: :[-J: :crazy: :crazy: :lolno: :lolno: :[-P: :[-P: :[-P:
pol pa misija: himnahimnaahimnaaaželezničarSkaaaaa
Uporabniški avatar
juref
Član
Prispevkov: 183
Pridružen: 23 Okt 2009, 12:25
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a juref »

Pridem na kako pivo :)
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a poli »

bulezni ste






poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a marko »

Ko sem jaz lansko leto pri pisanju uporabljal malce preveč smilejev in uporabil kakšno interno foro, sem bil večkrat opozorjen, da naš forum ne berejo samo naši ferajnovci ampak tudi ostali. Po mojem mnenju, takrat nisem niti najmanj pretiraval.
To pa kar sedaj nekateri počnejo, da včasih še sami sebe ne razumejo, pa definitivno ni za na javni forum. Najbrž bi lahko posegel vmes tudi kakšen od administratorjev in malo "počistil" zadevo.
Menim, da bi morali imeti dostop do tovrstnih objav le naši ferajnovci, ostali pa ne. Če takšen poseg ni mogoč, pa naj tisti z odvečno energijo in bujno domišlijo uporabljajo facebook za takšne izpade.

Pa brez zamere predragi tečajniki oz. bolje rečeno tečajnice :wink: .
Mare, zvani Đon Rambo
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Re: PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a Saso »

Saj pravim.

S. 8)
didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

Re: PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a didi »

u cel moj komentar je šou v maloro... :lol: :lol: :lol:

napisala sem pa nekaj v smislu: dj no Mare ne bi tak resn, današnja mladina se pač drugače izraža. Pač je več kot očitno, da se mamo na ferajnu fajn, da smo super ekipa in ja, da imamo preveč energije (tu ne vidim nič slabega). Men se zdi pohvalno že to, da pride do take samoiniciative in da smo tečajniki/ice aktivni tudi takrat ko ni predavanj. Včeraj smo,medtem ko ste vi plezal, imeli zelo produktiven sestanek. Dorekli smo za nadaljne aktivnosti, kam vse gremo, padle so nove ideje o home made jebicah, ki bojo na voljo že to nedeljo, jedli odličen bananin kruh, vmes malo prerokvali, izmenjali izkušnje glede opreme, se zmenili, da lahko rečemo tako z Vrhnike kot Iz Vrhnike. Vprašanje, če bi prišel kak tečajnik, če ne bi bilo takšnega vabila. Prav tako smo izvedl, da železničarji že imamo himno, ki pa jo, ne vem zakaj ne, še nihče ni delil z nami. Vsaka generacija ima neke svoje interne fore...ma zaradi mene naj administrator "počisti" vse moje komentarje, sam da se mamo mi fajn. Eh tako kot sovražim kodeks oblačenja, sovražim kodeks "obnašanja na forumu"...če bi se tut inštruktorji držali vseh teh kodekosov, še zdelč ne bi bili tok dober ferajn kot smo, še zdelč ne bi imel tok dobrih inštruktorjev kot jih mamo in še zdelč ne bi imeli takih noro dobrih tur kot jih imamo.

kot sem že rekla,sam da se mamo fajn :lol: :lol: :lol:

ps: Mare, ne vidim razloga zakaj bi zamerl...pač nam je treba povedat kje so meje... :silent: :silent: :silent:

:[-W:
For Animal Rights!
Uporabniški avatar
Zala
Pripravnik
Prispevkov: 68
Pridružen: 13 Nov 2009, 19:53

Re: PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a Zala »

Se strinjam

dobra energija privlači - lahka mas super strokoven ferajn sam če ne dogaja pač ne dogaja

ampak nam dogaja

pa iz principa ne bom uporabla nobenga smajlija!
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a marko »

Ojla,
hvala bogu da se imamo fajn, da se dogaja, pa da se zabavamo, družimo in da smo prjatli. Ne zdej it iz ene skrajnosti v drugo. Samo pravim, da ena meja more bit in ne pisat kr neki na forum AO-ja, ki je dostopen vsem.
Zdej pa o tem ne mislim več pisat. Tisti, ki ste razumel namig O.K., ostali pa ...

:dup:
Mare, zvani Đon Rambo
Uporabniški avatar
RobiH
ex ferajn majster
Prispevkov: 969
Pridružen: 06 Feb 2004, 10:11
Kraj: Ljubljana

Re: PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a RobiH »

Naj se dogaja. Zato imamo forum pa naj ga bere kdor hoče. Komur ni všeč pa naj ga preskoči in si ogleda našo stran, kjer naj bi bile teme bolj resne. Tudi komentarji naj bi bili bolj resni in naj bi se vezali na objavljeno temo in brez pretiravanja s smajliji, kot sem tam že zasledil.
Ta post pa se mi ne zdi čisto nič slabši od http://www.aozeleznicar.org/forum/viewtopic.php?t=1171 ki je bil aktiven skoraj 2 leti nazaj in podobnih.
LP,
Robi Hočevar
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Re: PREDAVANJE

Odgovor Napisal/-a Saso »

RobiH napisal/-a:Naj se dogaja. Zato imamo forum pa naj ga bere kdor hoče. Komur ni všeč pa naj ga preskoči in si ogleda našo stran, kjer naj bi bile teme bolj resne. Tudi komentarji naj bi bili bolj resni in naj bi se vezali na objavljeno temo in brez pretiravanja s smajliji, kot sem tam že zasledil.
Ta post pa se mi ne zdi čisto nič slabši od http://www.aozeleznicar.org/forum/viewtopic.php?t=1171 ki je bil aktiven skoraj 2 leti nazaj in podobnih.
Mislim da obstaja pomembna razlika med vsebino navedenega posta in tistim, na kar opozarja Mare.

howgh
S. 8)
Odgovori