Napoleonika v soboto

Grem tja in tja, rabim družbo, itd.

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
RobiH
ex ferajn majster
Prispevkov: 969
Pridružen: 06 Feb 2004, 10:11
Kraj: Ljubljana

Napoleonika v soboto

Odgovor Napisal/-a RobiH »

Jutri grem plezat v Napoleoniko. Ob 9:30 iz Ljubljane. Ob 17h bom nazaj. Gre kdo zraven?
(031255710)
LP,
Robi Hočevar
JanezH
Tečajnik
Prispevkov: 9
Pridružen: 16 Jul 2010, 10:59

Re: Napoleonika v soboto

Odgovor Napisal/-a JanezH »

Ja jaz sem šel zraven in je bilo super, brezvetrje, nekaj jih je plezalo v kratkih rokavih ali celo brez. Ne vem zakaj noben ne pleza, zmrzalčki!!!??? Vsi ste očitno samo na forumu, v virtualni resničnosti v virtualnem življenju, klikate na gumbe z razneženimi prstki. Res se sprašujem kakšni časi so tole ratal, časi polni izgovorov ali še huje, kar brez njih? Jaz sem si iz Avstralije nazaj želel še posebno zaradi plezarije. Pa pridem sem in ena sama žalost. Naslednji teden morda jaz tečajnike zbezati iz cone komforta!!! Saj bi morali sami vedeti da niste v šoli zaradi titule ampak zaradi sebe, lastne iniciative, 'porka mizerja' :)
PS. To ne leti na tiste, ki sem jih danes po sms-u obveščal.
Srečno do naslednjič.
lp
Jani
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: Napoleonika v soboto

Odgovor Napisal/-a poli »

ma Jani, v virtuali smo zato, ker tko zlezemo Sfingo v rikverc. :deda: :deda: :deda: ful lažje kot zares :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :deda: :deda: :deda:








poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
JanezH
Tečajnik
Prispevkov: 9
Pridružen: 16 Jul 2010, 10:59

Re: Napoleonika v soboto

Odgovor Napisal/-a JanezH »

Spet je skoraj vikend. Jaz imam čas že od petka. Primorske zatišne lege bodo za plezat. Če je kdo za, naj mi prosim kar na telefon javi.
051 760 821

Jani
Odgovori