črni kal

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

črni kal

Odgovor Napisal/-a poli »

jst, geza, samsa, frend ud geziča (blaž) in pavle smo bli u nedeljo u črnmi kali. sunce je pičilo 8) , miljon ljudi, tako da se je čakalo v vrsti za smer :cry: . meli smo se fajn splezali smo neki smeri. napališa gezič je spiču eno 6c+ dvakrat 8) :shock: , ostali pa smo zadovoljno s krepko nižjimi ocenami smeri. :lol: itak d smo prvi pršli u kal in zadnji šli, no predzadnji :wink: .
poli
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
RobiH
ex ferajn majster
Prispevkov: 969
Pridružen: 06 Feb 2004, 10:11
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a RobiH »

Jaz sem bil v nedeljo na Napoleoniki. Tudi pri nas je sonce pičilo, a je bilo manj gužve. Še tisti, ki so delali gužvo, so bili v glavnem slovenci.
LP,
Robi Hočevar
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Odgovor Napisal/-a poli »

ja pr ns pa je bla druščina bl evropsku naravnana :lol: :wink:
poli
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
BeJons
Član
Prispevkov: 301
Pridružen: 06 Feb 2004, 17:28
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BeJons »

8) Ja mi smo se pa pridružili družinski odpravi na Hrvaško. Sobota in nedelja sta bila somnačna, v ponedeljek smo se pa po kratkem posvetu odpravili proti SLO-Kozini na glavni dnevni obrok! :shock:
V soboto smo plezali v Rovinju. Gužva? Ma ne, ni bilo gužve je bilo pa kar nekaj ljudi.
Ampak nedeljski Dvigrad.....!! :shock: Nimaš kje parkirat sem že razmišlal, da bi šli v Rovinj, pa se je pod steno vse lepo razporedilo, tako da spet ni bilo gužve :wink: :P
Ma, bilo je zlo fajn :D :!: Ja, pa omenit je treba, da smo imeli eno fajn akademko zraven :wink: :oops: Gita je polna presenečenj!! :wink: :roll:
samdaleddržiinjeskalakompaktnabošt
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Odgovor Napisal/-a poli »

ma glavnu je da smo vsi se meli fajn 8) u gužvi al pa ne u gužvi :lol: :wink:
hehe
poli
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Odgovor Napisal/-a poli »

dns sva bla z maretm u kalu 8) :lol: , ljudi ni blo dosti, se je dalo kr najdt smeri zase. vreme - sonce z ublaki pa sopara, taku da sva se popodne pubrala dumou in jst zdej tu pišem 8) :lol: :D :wink:
poli
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Odgovori