Begunjščica

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
zigak
Tečajnik
Prispevkov: 12
Pridružen: 25 Dec 2013, 10:56

Begunjščica

Odgovor Napisal/-a zigak »

Včeraj sva bila namenjena splezat dve smeri v Begunjščici, pa so se zadeve obrnile nekoliko drugače. Že ko sva se vozila od Tržiča proti Ljubelju sva sredi ceste naletela na nesrečnika (mačka) s polomljenimi zadnjimi tacami. Ker mi srce ne da, da bi bil isti kot ostali brezvestniki :firegun:, ki drvijo mimo s 100 km/h, sem se ustavil, ga umaknil s ceste in šel organizirat reševalno akcijo. No, kljub reševanju sva imela potem še čas pred nevihtami podelat znanega Janca. Od nesreče do zmage (upam, da se je tudi mali zmazal). Jap, tudi to je življenje/alpinizem. :deda:
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: Begunjščica

Odgovor Napisal/-a poli »

Takih divjakov je malo morje. Enkrat bil priča malo pred domom, ko je ena opica zgazila mačka in ga gladko pustila sredi ceste. Ni moglo bit kako minuto, dve prej... :evil: :evil: :twisted: :twisted:

Imaš prav, alpinizem so tudi vrednote :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:





Poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
bosti
Član
Prispevkov: 326
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:42
Kraj: Šentjur&Lublana

Re: Begunjščica

Odgovor Napisal/-a bosti »

Vajino dejanje je občudovanja vredno. :thumbup:
Carpe diem!
Uporabniški avatar
zigak
Tečajnik
Prispevkov: 12
Pridružen: 25 Dec 2013, 10:56

Re: Begunjščica

Odgovor Napisal/-a zigak »

So me obvestili, da so ga moral evtanazirat, ker je imel zlomljeno hrbtenico in medenico. :(
Odgovori