ŽelezniCAR/KA meseca marca

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori

ŽelezniCAR/KA meseca marca

Glasovanje se je zaključilo dne 08 Apr 2016, 08:22

Željotov Tu in tam
0
Brez glasov
Gresova Samotova grapa
0
Brez glasov
Željo in prva dama v svetu vertikale
2
20%
Ciganka kradla železo v Igličevi smeri
8
80%
 
Skupaj glasov: 10

Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

ŽelezniCAR/KA meseca marca

Odgovor Napisal/-a poli »

Hola amigos,

ja spet je tisti čas v mesecu, ko je treba drkat miško in klikat :clap: :clap: . Tako je, napočil je čas, da podelite svoje dragocene glasove brhkim mladenkam in vrlim mladuncem za njihove podvige preteklega meseca :[-A: :[-A: :[-A: .

Tudi v tem mesecu se je nekaj plezalo in lazilo in objavljalo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Torej:
- glasujemo za mesec marec 2016
- glasovanje poteka od 1. do 7. aprila 2016
- oddaš lahko samo en glas, enemu vzponu
- akcija!





poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
petram
Pripravnik
Prispevkov: 50
Pridružen: 27 Dec 2011, 16:09

Re: ŽelezniCAR/KA meseca marca

Odgovor Napisal/-a petram »

Tokrat je Ciganka pa pustila železo v smeri :shh: :mrgreen:
szitnik
Tečajnik
Prispevkov: 12
Pridružen: 28 Jan 2013, 17:42

Re: ŽelezniCAR/KA meseca marca

Odgovor Napisal/-a szitnik »

in da ne bo pomote tuje železo je pustila notri :problem: :deda:
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: ŽelezniCAR/KA meseca marca

Odgovor Napisal/-a poli »

Čujte ljudeki!!!!!

Imamo jo! Prvo ŽelezniCARKO letošnjega leta!!!!!!! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A:

Naša in vaša Ciganka je premočno zmagala z 8 proti 2. Kaj bosta na to rekla Željo in prva dama je še neznanka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :deda: :deda: :deda: :deda:

Ciga, končno si legalno prišla do železa. Majhnega sicer, a toliko bolj vrednega :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Čestitamo in pozdravljamo :clap: :clap: :clap: :[-A: :[-A: :[-A: :clap: :clap: :clap: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :clap: :clap: :clap: :clap: :[-A: :[-A: :[-A: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: Klinček ti podelimo na ferajnu :P :P :P

Opažam pa, da pri glasovanju ne presežemo številke 10. Fej, fuj in fej, sram vas bodi vse, ki ne glasujete :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :ddown: :ddown: :ddown: :ddown: :threat: :threat: :threat: :threat: :firegun: :firegun: :firegun: :firegun: :firegun: :firegun: :firegun: :firegun: :mrgreen:





Poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Odgovori