TAMAR

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
szitnik
Tečajnik
Prispevkov: 12
Pridružen: 28 Jan 2013, 17:42

TAMAR

Odgovor Napisal/-a szitnik »

V petek sva se potikala po Tamarju po namigu da so razmere fajn dobre. Ker se zopet nisva dovolj zgodaj zmigala, že na parkirišču zagledava en komad pleha in upava da le niso vsi ice-brajkerji :[-F:
Glej zlomka iza vogla se pokaže Jakofčič z navezo in se požene v galop da bo pred nama,mi2 se pa kt da bi vedla da bova prej na kraju zločina, langsam un zihr odpraviva za njima...
Uglavnem sprjaznena z situacijo da bova tazadna, lepo peketava ko nama v stilu ČAK NORISA ustavi stric na motornih sankah. Tip ustavi,nek skomigne nej se zbutava gor poj pa zvisssss pa sma že mimo LEDOLOMILCEV...neprecenljivo :mrgreen: :lolno: :lolno: :lolno:

Razmere super...led rahlo putričast...edin naveza nad nama je nekak pošiljala eskadriljo izstrelkov,tko da je sledil obvoz


aja zlezla sva centralca
Uporabniški avatar
RobiH
ex ferajn majster
Prispevkov: 969
Pridružen: 06 Feb 2004, 10:11
Kraj: Ljubljana

Re: TAMAR

Odgovor Napisal/-a RobiH »

Super. Čestitke.
LP,
Robi Hočevar
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: TAMAR

Odgovor Napisal/-a poli »

danes smo pa Petra, Kaja in jst obiskali ledeno mrzel Tamar in se zakadili v Slap nad votlino :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :deda: :deda: glede na mraz, je bil led odličen :mrgreen: poleg nas je bilo še en milijon drugih navez v vseh slapovih :thumbup: :thumbup: :thumbup: :lol: :lol:





poli
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
primozU
Član
Prispevkov: 121
Pridružen: 22 Okt 2010, 07:56

Re: TAMAR

Odgovor Napisal/-a primozU »

Z Juretom J. & co. smo bili včeraj v Tamarju. Moj soplezalec je bil bolj zgoden, zato se šlepam na njegovo objavo: http://razmere.ice-climbing.net/index.php. Gužva pa res strašna. Mogoče bi morali ukiniti alpinistične šole za ene par let :twisted:
Odgovori