Omiš

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
edvin
Pripravnik
Prispevkov: 57
Pridružen: 10 Jun 2010, 06:29

Omiš

Odgovor Napisal/-a edvin »

Smo šli v južne kraje za sončnim vremenom. Smo frikali in plezali dolge smeri. Z Lovrotom sem plezal Rambota (6a/220m). Ga morem pohvalit, da pleza z občutkom lepo tekoče, samozavestno. Z Dolencom pa Freedom(6b/220m) in Mila i tri debila(6b/150m). No bilo je fajn. Bo se kateri od udeležencev kaj vec napisal.
lp
Edvin
bosti
Član
Prispevkov: 326
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:42
Kraj: Šentjur&Lublana

Re: Omiš

Odgovor Napisal/-a bosti »

V Omišu je cela armada Železničarjev uživala v sončnem vremenu in dobri skali. Lahko rečem da smo imeli kar 2. skupno turo pripravnikov. Udeležba je bila sledeča: Kaja, Neli, Petra, Lovro, Domen K., Barbara, Luka, Dalenjc, Anže, Maja, Nika, Bošte ter Edvin in Kruh s spremljevalkama (mogoče nekoč članicama AOŽ :wink: ).
Dolgčas nam ni blo, splezali smo dosti. :) Kaj konkretno pa bodo obelodanili še posamezniki.

Izobraževanje poteka po programu. Kmalu sledi 3.del. 8)
Carpe diem!
Uporabniški avatar
anze
Pripravnik
Prispevkov: 99
Pridružen: 25 Okt 2009, 19:06

Re: Omiš

Odgovor Napisal/-a anze »

Z Dalenjcem sva zlezla Železnicarsko smer. Lepa plezarija brez zabijanja klinov, vse varovanje in sidrišča na frende in jebe. Plezanje po platah in počeh. Dostop 6 min od kampa. Izstop na markirano pot.
Z Majo sva plezala Canadair in Rambo. Ostalo smo frikali.

skica:
Slika
Ni važn, če se mi nč ne da; važn, da se mi nč ne vzame.
Uporabniški avatar
anze
Pripravnik
Prispevkov: 99
Pridružen: 25 Okt 2009, 19:06

Re: Omiš

Odgovor Napisal/-a anze »

bosti napisal/-a:Kruh s spremljevalkama
Zdej vem zakaj si je ves čas žvižgal: "Ena zgori, druga spodi .............. mi trije smo najboljši par" :coola:
Ni važn, če se mi nč ne da; važn, da se mi nč ne vzame.
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: Omiš

Odgovor Napisal/-a poli »

anze napisal/-a:Z Dalenjcem sva zlezla Železnicarsko smer. Lepa plezarija brez zabijanja klinov, vse varovanje in sidrišča na frende in jebe. Plezanje po platah in počeh. Dostop 6 min od kampa. Izstop na markirano pot.
Z Majo sva plezala Canadair in Rambo. Ostalo smo frikali.

skica:
Slika
pridna :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A:





poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Odgovori