4. Memorial Mihe Valiča

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

4. Memorial Mihe Valiča

Odgovor Napisal/-a poli »

danes sem se odzval vabilu prijateljev z AO Rašica in se udeležil memoriala v spomin na Miho Valiča, ki je 2008 umrl na Čo Oju. Izbral sem kategorijo tek in bi bilo mgoče boljše, da je ne bi :) haha. tekli smo iz Šentvida do Slavkovega doma, pa potem na Rog nad Katarino pa nadaljevali na Polhograjsko Grmado pa čez Gonte do Kozjeka in doma na Govejku pa dalje na Osolnik in potem spust do Gosteč :) vmes je kar nekaj strmih strmali, ki so strmaloidne zaradi svoje strmalnosti, ki je precej strmalna kot taka in zatorej sama po sebi strma :deda: :deda: :deda: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

trasa je precej lepa, varianta gori-doli in tako eno mnogo puta :) haha. na cilju pa golaž, pivo in štrudel :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :deda: :deda: :thumbup: :thumbup: :thumbup: in debata s starimi prijatelji in pripovedovanje vojnih zgodb :D skratka lepu je blu :)




poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Odgovori