6. festival gorniškega filma

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

6. festival gorniškega filma

Odgovor Napisal/-a Fazo »

Kaj ste si kaj ogledali? Mnenja?
Midva sva si v ponedeljek ogledala
- Deklaracijo nesmrtnosti: super film, malo drugačen od običajnih biografskih filmov, vrjetno tudi zaradi same osebnostiPiotra Korczaka. Zagrenjena duša lahko nevrjetne stvari dela. Ali ob tem uživa?
- Moonflower: pri temu tipu filmov nikoli ne vem, ali se je plezalo zaradi filma ali zaradi plezanja. Samo eden izmed mnogih.
- Shoshala: Film me je pustil hladnega, nič posebnega. Tipa smo-šli-pa-plezal-ful-težko. Ponovno, samo eden izmed mnogih.
- Klic z gora: Sfinga GRS-jevcev. Lepo narejeno, pač s tako zgodbo, ki jo ima za seboj GRS res težko fališ, lepa kombinacija dokumentarca in igranega filma. Pač kapo dol, vsem ki to delajo/te.
- Gorski reševalci v kraljestvu zlatoroga: Malo čudno ga je bilo gledati takoj po "Klicu z gora", enu mičkenu se vleče.
Včeraj je bil na sporedu tudi Vertical sailing, zgodba o jadralsko-plezalski odpravi na Grenlandiji, ki je lansko leto prejela zlati cepin. Ker so tečajci včeraj pridno pisali izpit in če komu ni uspelo videti filma, toplo priporočam ogled.

Tojto!

Lp, Muki
Are you suggesting that coconuts migrate?
Uporabniški avatar
juref
Član
Prispevkov: 183
Pridružen: 23 Okt 2009, 12:25
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: 6. festival gorniškega filma

Odgovor Napisal/-a juref »

Z Majo sva šla poleg ponedeljka (ko smo se vidl) še v torek in v četrtek, od vseh filmov pa se je meni zdel najboljši The Long Hope (trailer: http://www.youtube.com/watch?v=0Ds5LZel0WU). Od ostalih je bilo kar nekaj dobrih, ampak večinoma taki, ki jih hitro tudi pozabiš. Ampak suma sumarum mi je bil festival kot tak všeč :-)
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: 6. festival gorniškega filma

Odgovor Napisal/-a poli »

predavanje od boningtona. fajn. :deda: :deda: :deda:






poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Odgovori