Španija

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
RobiH
ex ferajn majster
Prispevkov: 969
Pridružen: 06 Feb 2004, 10:11
Kraj: Ljubljana

Španija

Odgovor Napisal/-a RobiH »

Pravzaprav smo še tu. Danes smo plezali v Bellusu in smo imeli 20 st C. Prejšnje dni je bilo malo hladneje. Samo okoli 13 do 15. Danes še praznujemo jutri pa odrinemo proti domu.
Vsem želimo veselo praznovanje in čimveč uspešnih vzponov v naslednjem letu.
LP,
Robi Hočevar
Uporabniški avatar
RobiH
ex ferajn majster
Prispevkov: 969
Pridružen: 06 Feb 2004, 10:11
Kraj: Ljubljana

Re: Španija

Odgovor Napisal/-a RobiH »

Sedaj že veselo delamo. Srečno smo se vrnili v nedeljo zjutraj.
Na hitro.
Letos smo najeli apartma v vasici Otos, ki je kar dobro izhodišče za okoliška plezališča. Do večine plezališč smo imeli okoli 1/2 ure vožnje. Mlezali smo v meni že od prejšnjih obiskov znanih plezališčih Montesa, Aventador, Gandia, Bellus, prvič pa sem bil v plezališču Tallat Roig pri Alziri nedaleč od Valencie in še enem brezveznem plezališču. Vreme je odlično služilo in smo se kar dobro naplezali. Na koncu se je forma celo dvignila in bi vsi počitnice najraje kar podaljšali. Vmes smo si vzeli en dan za počitek in regeneracijo prstnih blazinic in smo obiskali Valencio. Vsega skupaj smo naredili 4800km od tega je vožnje od Lj do Otosa približno 1800km.
Seveda smo posneli tudi nekaj fotk. Upam, da jih bo vsaj kdo od nas tudi objavil, jaz pa se obvežem za kratko predstavitev odprave na ferajnu še pred Prešernom :oops: .
LP,
Robi Hočevar
Odgovori