Nekje v Begunjščici

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

Nekje v Begunjščici

Odgovor Napisal/-a Fazo »

Poli me je danes peljal plezat v Begunjščico. Smer je bila po vodničku gledano en mix, ki se je začel malo levo od Smrkete in se zaključil z Janc-Mali (če se motim, naj me Poli popravi). Vreme nad pričakovanji, skala kar se mene tiče super, kakšen del mi je malo napolnil hlače, a je bilo na koncu vse lepo in dobro. Super popoldan! Še enkrat hvala Poliju za vse. :[-Y:

Lp, Matevž
Are you suggesting that coconuts migrate?
Uporabniški avatar
juref
Član
Prispevkov: 183
Pridružen: 23 Okt 2009, 12:25
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Nekje v Begunjščici

Odgovor Napisal/-a juref »

Poznano, ja, luštna smer :)
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: Nekje v Begunjščici

Odgovor Napisal/-a poli »

ma dobru dej, važno da smo plezali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tam je itak vse prepredeno s smermi, ki tudi niso v vodničku :[-X: :deda: :deda: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: taku za popoldne je super kaj :[-Y: :[-Y: 8) 8) :D :D :D :D








poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
Jasa
Član
Prispevkov: 163
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:55

Re: Nekje v Begunjščici

Odgovor Napisal/-a Jasa »

Neki podobnega sva tudi danes s kolegom (Klemen, AO Radovljica) lezla. Hotela sva Neznano, samo ko sva prišla do klina pod tisto veliko počjo ki se jo vidi z doline sva se rajši po polički splazla v Janc - Mali (prišla sva na prvi sveder nad štantom pod original izstopom). Naj pove če je kdo lezu gor po tej poči ali pa levo od nje, pred J-M. IV ni zgledalo niti podrazno, pa še krušljivo je blo videt?!
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Re: Nekje v Begunjščici

Odgovor Napisal/-a Saso »

Ali ne gre tam Smrketa? Za tisti del se mi zdi, da je precej mlao infa, kje naj bi točno smeri šle. Najbolje mogoče da povprašaš kar avtorja vodnička.

lp
S.
Odgovori