spet begunjščica

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

spet begunjščica

Odgovor Napisal/-a poli »

praznik dela smo spet zabili pod ljubeljem :deda: :deda: :deda: pridružil se nama je Brane Mišnimaš :mrgreen: in smo šli povohat neznano smer. ponudila je zelo kompaktno in zanimivo plezarijo. v strahu pred dežjem smo zarana štartali in se že malo čez deseto dopoldne trepljali po ramah na vrhu smeri :deda: :deda: :deda: :deda: fino je blo :lol: :lol: na planinski poti ob sestopu, ko smo prekladali opremo mi je pasje ščene brcnilo torbico za PP v grapo :[-I: :[-I: :[-I: pol sem pa vprašal Tineta če grema v grapa pa ni bil za :[-X: :[-X: :[-X: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: pol smo pa sestopili. torbico sem pa potem našel na vstopu v grapa :mrgreen: :mrgreen: :deda: :deda: :[-A: :[-A: :[-A: :[-A: :clap: :clap: :clap: nekaj slik pa v Kaj se dogaja




poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
aljazek
Član
Prispevkov: 166
Pridružen: 15 Okt 2009, 18:29
Kraj: Ljubljana (90.0%) & Polzela (10.0%)
Kontakt:

Re: spet begunjščica

Odgovor Napisal/-a aljazek »

Dans sva z Juretom splezala to Neznano v Begunjščici in je res kompaktna skala. Super plezarija, sonce naju tudi ni preveč opeklo (5min sva se peljala z avtom, ko je začelo deževati - torej dober tajming) in našel sem še eno jebo. Skratka, dobro izkoriščen dan!
http://www.aljazek.deviantart.com
barbi14
Pripravnik
Prispevkov: 60
Pridružen: 25 Apr 2005, 17:27

Re: spet begunjščica

Odgovor Napisal/-a barbi14 »

V soboto sva šla z Lukom v sektor A za hotelom plezat smer Močeradovo, V/IV 180 m. Smer je lepa, v zgornjem iztopnem delu je malo naloženih kamnov, skala v plezalnem delu je zelo solidna. Ker so bile popoldne napovedane plohe ter neodložljive stvari sva bila na :drinks: že pred 12-to uro :wink:
Odgovori