anderle šterling v begunjščici

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
primozU
Član
Prispevkov: 121
Pridružen: 22 Okt 2010, 07:56

anderle šterling v begunjščici

Odgovor Napisal/-a primozU »

Poli in Mojca sta me v sredo rešila brezdelja :yawn: in me vzela s sabo na plezanje v smer Anderle-Šterling (IV/III), 150 metrsko smer v Begunjšici. Že ocena pove, da ni bilo težko, sploh prva dva cuga, ki sta bolj položna in kjer se skala (večinoma) drži gore. Kljub vsemu sem malo kamenjal Mojco, zato upam, da me nima za islamskega fundamentalista! Zadnja dva cuga sta bila pa kar mučna. Sem imel občutek, da se skala odkruši že samo od pogleda :[-H: . Na srečo ni bilo za (pod)nami nikogar, melišče pod steno pa je gotovo bogatejše za kakšen kubik. Za zelenca kot sem jaz, vajenega na skalo v plezališčih, so bili tej kupi nestabilnega skalovja kar velik šok :shock: :shock: :shock: . Srčno upam, da je bil to del Polijeve učne metode, da se je treba že na začetku navaditi na najhujše. Je pa seveda bil Poli car, mehko in z občutkom prelezel vse kočljive dele :deda: in pustil kamenje na svojem mestu. Pa veliko bolj potrpežljiv je bil kot med kazanjem prehoda iz spusta v dvig :P
Kakšno slikico bosta, upam, k poročilu prilepila še soplezalca.
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: anderle šterling v begunjščici

Odgovor Napisal/-a poli »

je že pod kaj dogaja :deda: :deda: :deda: :deda: :deda:



poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Re: anderle šterling v begunjščici

Odgovor Napisal/-a Saso »

Poli, enkrat ni nobenkrat, četudi je to Begunjščica? :lol: :lol: :lol:

S. 8)
Odgovori