Naokol

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
jera
Tečajnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 23 Okt 2008, 15:36

Naokol

Odgovor Napisal/-a jera »

V soboto sem se vrnila iz poletnega Maroka, zato sm se mogla aklimatizirat in navadit nazaj iz poletnih na zimske razmere:) V nedeljo sva z Marušo (AO Radovljica) sestrsko šli na megleno Vrtačo po Y, v ponedeljek pa zaradi pomanjkanja časa zgodaj zjutraj še hiter skok na Begunjščico, spet po Y-u. V sredo sem z Maticem (AAO) plezala Damoklejev meč, v četrtek sem šla sama Lenuhovo smer v Begunjski vrtači, v petek (danes) pa sem šla na Vršič, ker se enkrat na leto spodobi preplezat domače grapce: po Butinarjevi gor, po Pripravniški dol, pa še po Župančičevi gor in spet po Pripravniški dol. Tko. Zj sm pa aklimatizirana. :lol:
Uporabniški avatar
aljazek
Član
Prispevkov: 166
Pridružen: 15 Okt 2009, 18:29
Kraj: Ljubljana (90.0%) & Polzela (10.0%)
Kontakt:

Re: Naokol

Odgovor Napisal/-a aljazek »

ojej :[-A: :[-A:
http://www.aljazek.deviantart.com
bosti
Član
Prispevkov: 326
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:42
Kraj: Šentjur&Lublana

Re: Naokol

Odgovor Napisal/-a bosti »

Potem ko mi v zadnjih dneh kot po tekočem traku odpovedujejo soplezalci :surrender: , zaradi takšnih in drugačnih nevšečnosti, sva se za danes zmenila z Jašem.
Plan je bil Kozorogova v Begunjski vrtači, pa sta bla spodnja dva cuga kopna... greva v Jesensko, zopet kopno. No pol pa pejva Lenuhovo, čeprov sm jo že letos. Raziskovalska žilica naju je potem vodila v smer Kamnolom, kjer sva morala nardit obvoz ene kopne plate, pa sva prša nazaj v Lenuhovo in šla do vrha. Moči je še blo, volje tud, pa sva šla mal naokol :mrgreen: . Najprej po Sestopni, pol sva prečla pod Begunjščico, pa plezala-bolj gazila no nwem kero grapo (sto višincev). Kot pripadnika stare šole sva nato pristopila še na Begunjščico, tam srečala Enduraše, se posončila 8) in sestopila po Centralni na južno tetkam v Rožni dolini.
Bil je dobr vzdržljivostni dan. :training:

V hribih je poletje, čeu te kaj plezal ne pozabt plezalk. :deda: :mrgreen:
Carpe diem!
Uporabniški avatar
Jasa
Član
Prispevkov: 163
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:55

Re: Naokol

Odgovor Napisal/-a Jasa »

Dan je bil super izkoriščen, drugo pa je že Bošti povedal.

Mathieu, hvala za cepine!!! Ob prvi priliki :drinks:


še slike:

https://picasaweb.google.com/jasa.saraz ... directlink
Odgovori