Vipava

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

mitja.praprotnik
Član
Prispevkov: 153
Pridružen: 25 Jan 2009, 10:36

Re: Vipava

Odgovor Napisal/-a mitja.praprotnik »

Oj,

Mitja je bil pa v Rovinju, v Petek je sicer mal pihal, v Sobto pa je blo super lepo .. brez vetra in brez oblačka, na sončku super prijetno ... .

LP, Mitja

PS: slikc pa ni, ker smo hitel plezat ...
Uporabniški avatar
Jasa
Član
Prispevkov: 163
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:55

Re: Vipava

Odgovor Napisal/-a Jasa »

Včeraj popoldan sva s prijateljem spet priletela v Vipavo.
Najprej sva se ogrela v Stebru. Na začetku sva mogla čakat da sta se 2 spustila do konca, ker sta kar dosti kamnja metala dol...
Da sva ugotovila kaj je tako groznega sva tudi midva abzajlala. Nad 2. štantom levo je res ena grozno naložena polica, ki pa se ji da izognit in ni panike.

Potem sva šla še v Makabi. 100m konstantne slabe IV in super skale. Prvih 70m varovanje na drevesa in ušesa, v zadnjem cugu pa so 4 klini. Meni je bla zelo všeč.

Preden stena "ozeleni" bi se splačalo zlest še kakšno podobno...
Uporabniški avatar
Jasa
Član
Prispevkov: 163
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:55

Re: Vipava

Odgovor Napisal/-a Jasa »

Popki se že odpirajo, tako da sem danes verjetno zadnjič to sezono lezu kaj dolgega v Vipavi. S prijateljem sva uživala v Nikolajevi.

Lp do naslednjič...
Uporabniški avatar
aljazek
Član
Prispevkov: 166
Pridružen: 15 Okt 2009, 18:29
Kraj: Ljubljana (90.0%) & Polzela (10.0%)
Kontakt:

Re: Vipava

Odgovor Napisal/-a aljazek »

Hehe, lahko potrdim to, da se sezona dolgih smerc v Vipavi končuje. Z Juretom sva zlezla 350m Kačjo kožo, kateri sva dodala še dva svoja cuga po neki hudi hudi plati (verjetno V-) ter luštnem kaminu. Lezla sva bolj turistično, iskala luštne prehode, vmes je blo dost Man vs. Nature fajtanja z zelenjem, sonce naju je tudi malo ogrelo....pač krasna plezarija.

Slika

PS: uradni sponzor plezarije štumfi Polzela :twisted:
http://www.aljazek.deviantart.com
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

Re: Vipava

Odgovor Napisal/-a Fazo »

Bila danes v Stebru, bilo toplo, sonce se je sicer nekaj skrivalo za oblaki, a nič ne de. Ker nisva hotela abzajlat :deda: , sva nadaljevala naprej po čudnem svetu in prišla do stičišča obeh poti na turo.
Luštno je bilo, slike pa baje da bodo, samo da Žena kravo izpreže. :twisted:

Lp, m
Are you suggesting that coconuts migrate?
Uporabniški avatar
Staska
Tečajnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:12

Re: Vipava

Odgovor Napisal/-a Staska »

Evo, Žena je izpregla kravo :D

Klik! Klik!
Odgovori