Storžič je cool !!!!

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
blaž
Tečajnik
Prispevkov: 11
Pridružen: 10 Feb 2004, 18:03

Storžič je cool !!!!

Odgovor Napisal/-a blaž »

Danes to je 16 . 2 .,sva bila s Polijem v kramarci , sestopila pa sva po 5. žrelu. Oboje je krasno narejeno , tako da se v smeri nisva varovala , po 5. žrelu pa itak smučajo ker je tako fajn zalit ! V smeri sva bila skupaj z Janezom in Mihom-Tržičanoma in na bivaku smo skupaj pili kavo in kramljali. V glavnem je blo "prov fejst." :D :D Dva smilea za dve smeri !!!
BeJons
Član
Prispevkov: 301
Pridružen: 06 Feb 2004, 17:28
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BeJons »

Ti bahač! Si čisto znoru saj nič nisi doma, samo okoli hodiš in se hvališ kje vse si bil, pa kako je blo lepooooo!!
NMi moramo pa delat?!? 8) :wink:
Je smer cela zalita ali je kak skalni skok??
samdaleddržiinjeskalakompaktnabošt
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Odgovor Napisal/-a poli »

u kramarci sta dva skoka. en je prjec n začetki in je najbl bwgi, gor višje pa je še en ku ga skineš za malo malco. u 6 minus 1 žreli (štekš?) pa ni nubenga skoka. obe smeri zelooooooooo priporočljivi taku da dečki in dečkice spakirat ruzake in gasa dijo porko!
8) :D :wink: haha
lp poli
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
blaž
Tečajnik
Prispevkov: 11
Pridružen: 10 Feb 2004, 18:03

J..i ga stari

Odgovor Napisal/-a blaž »

Včasih mam tako možnost da združim prijetno s koristnim , in tako sm si lahko stvar predhodno ogledal :oops: ,pol je blo treba jit še privat. 8)
BeJons
Član
Prispevkov: 301
Pridružen: 06 Feb 2004, 17:28
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BeJons »

:D ja spakirat pa it!!!! :D Le, da bo v naslednjih dneh baje nekaj snega :cry: :cry:
samdaleddržiinjeskalakompaktnabošt
blaž
Tečajnik
Prispevkov: 11
Pridružen: 10 Feb 2004, 18:03

sneg

Odgovor Napisal/-a blaž »

Po mojem konec tedna ne bo kakšne panike s snegom , vsaj v hribih ne , če ga pa mal frajhne pa tud prav , bo mal svinarije pokril....... pa itak za weekend delam in to v Planici da bo rajc še večji ! :roll:
Odgovori