Vršč

Razmere in stanje v gorah, sem bil, sem zlezel, sem presmučal, sem predeskal, sem presankal, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
jera
Tečajnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 23 Okt 2008, 15:36

Vršč

Odgovor Napisal/-a jera »

Dons sm bla na Vršiču. Po Butinarjevi gor, po Pripravniški dol, pa po Župančičevi gor, pa po poti (južni) nazaj čez plaz. Zjutrj je blo še oblačno, nato je začel še mal sneg padat, od pol enajstih dalje pa šajba, toplo... V glavnem, pasal je :lol: 8) 8)
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: Vršč

Odgovor Napisal/-a marko »

Lepo, lepo :clap: :thumbup:
Mare, zvani Đon Rambo
BeJons
Član
Prispevkov: 301
Pridružen: 06 Feb 2004, 17:28
Kraj: Ljubljana

Re: Vršč

Odgovor Napisal/-a BeJons »

A si si mal kiča namenla???? :D Koliko je snega?
samdaleddržiinjeskalakompaktnabošt
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Re: Vršč

Odgovor Napisal/-a Saso »

Super, ravno o teh grapah sem razmišljal včeraj. Če bo kak lep dan, postanem tudi sam študent :lol: :lol: :lol:

S. 8)
BeJons
Član
Prispevkov: 301
Pridružen: 06 Feb 2004, 17:28
Kraj: Ljubljana

Re: Vršč

Odgovor Napisal/-a BeJons »

Hja :[-B:
samdaleddržiinjeskalakompaktnabošt
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Re: Vršč

Odgovor Napisal/-a Saso »

V nedeljo, potem ko je skupna odpadla, jaz sem si pa že zrihtal kvizkota, sem jo pičil na Vršič. Na dostopu do grap je izgledalo malo sitno, ampak so me stopinje prejšnjega dne vseeno zvabile (sicer mi je potem rambo povedal, da sem slabo bral novice na gore-ljudje, kaj se je dogajalo prejšnji dan...). Ker sem bil priden (z vstajanjem, ne s tempom), sem bil okoli 9.30 že na vrhu Male Mojstrovke, pa po Pripravniški grapi dol (gor sestopna). Na sestopu sem srečal četico ljudi (tečajniki, ali z vodnikom ne vem) in spodaj na plazu še štiri Hrvate, pa čez Vratca so se podajali 3 turni. Razmere so bile v grapah in do vrha super, v prvem delu malo manj.

S. 8)
Odgovori