Polartek pawrstreč:)

Prodam, kupim, šenkam, podarim, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a didi »

maš prou Poli...zamudnike čaka 1eur/dan zaudnina, ki gre za najin per/e,vse kar ostane pa v blagajno ferajan :lol: :lol: :lol:

:[-W:
For Animal Rights!
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a poli »

jaz sem mislu na zamujanje flisov, torej v sredo sem plačal, danes sem že zalsužil en ojro :)



poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a didi »

O ne, flisi nč ne zamujajo, rečen je blo da se ta teden delajo, druh tedn, če nau večjih zapletou, jih pa prnesem. Glede trr je možnost, da samo Aleksej plača, ker me je izrecno prosu. Zala in Miha vidva bosta že gotovino prnesla, da naujo komplikacije. skratka do srede naj bo denar pripravljen.
Robi bi loh mi ta dnar nakazal na trr skupaj in bi jih šla jst al pa kdo drug iskat na ON_LINE? Naj ferajn založi primankljaj in bojo v sredo plačal. Upam, da še nihče ni plačal preko trr, če pa je pa naj to sporoči.

:[-W:
For Animal Rights!
didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a didi »

PPŠP-ji so narjeni. :[-P: :[-P: :[-P:

Prijazni Tadej, nam bolje znn kot Todi bo plačou in jih jutr prnesu. jst upam, da mi bo uspel pridt, glede na to da sem mela dons operacijo in morm dva dni ležat, ampak se bom že nekak potrudla. Vsi ki niste prnesl dnar, JUTRI prneste!!! V nasprotnem primeru ne dobite flisa paše en 1ojro na dan bo zamudnina, dnar kot je bilo rečeno bo šou na ferajn (srečo mate da je didi nehala pit per)...

tok za enkrat. Zdj loh končate s punco/fantom kajti od jutri dalje vas bo grel PPŠP :)

:[-W:
For Animal Rights!
Uporabniški avatar
Zala
Pripravnik
Prispevkov: 68
Pridružen: 13 Nov 2009, 19:53

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a Zala »

Didi, daj raje povej kdo pobira.. da ne bomo samo nosil.. :[-Y:
didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a didi »

ja prejšn tedn je pobirou šefe, ta teden bo pa on al pa jst, odvisn če bom loh že hodila. Ti sam prnes denar na ferajn, za ostalo bo poskrblen.

:[-W:
For Animal Rights!
Uporabniški avatar
tjasa
Pripravnik
Prispevkov: 75
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:50

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a tjasa »

didi napisal/-a:ja prejšn tedn je pobirou šefe, ta teden bo pa on al pa jst, odvisn če bom loh že hodila. Ti sam prnes denar na ferajn, za ostalo bo poskrblen.

khm khm khm

:D

skratka, jst bi moja dva ppšp danes, pa bi jih jure zame vzel, če mi ne uspe priti :) tko da vsi veste da nau kake zmede.
Uporabniški avatar
RobiH
ex ferajn majster
Prispevkov: 969
Pridružen: 06 Feb 2004, 10:11
Kraj: Ljubljana

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a RobiH »

Tjaša za enkrat še ni šefe :[-B:
LP,
Robi Hočevar
Uporabniški avatar
Jasa
Član
Prispevkov: 163
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:55

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a Jasa »

Dejte prosim uprašat za mojo zadrgo (za jo reklamirat). hvala in lp
didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a didi »

Jaša jst tut nimam zadrge, mam sam ta op polarteca trakc. tko majo tut vsi ostali? Maš ti trakc? Loh sploh zapneš jopco?
Ma še kdo kaka vprašanja?
For Animal Rights!
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a Fazo »

midva imava oba lepotno napako na zadrgi, zadrga je vpeta skozi večje uho, skozi istega je potegnjen tudi trakec...malo uho je pa prazno in vse skupaj nekoliko postrani vleče..sej pravim...lepotna napaka, ki me ne moti, nič več.

Lp, m
Are you suggesting that coconuts migrate?
didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a didi »

posredujem meil glede zadrge

Zadrge pa takole - zadrge imate vsi, ker sicer se jopa ne bi dala zapet in tudi ne bi bila dobavljena zapeta.Problem se pojavlja v obesku na zadrgi in sicer je tako - originalni izdelek ( kot ste tudi imeli vzorce ) ima enako zadrgo s tem, da je obesek kot kapljica in nima luknje za možnost dodat trakec ( ki sicer v originalu ni mišljen).
Ker ste imeli pomisleke okrog upravljanja z rokavicami, je potem edina opcija dodat trakec vendar, če bi dodali samo trakec in bi original obesek ostal, bi sploh izgledalo neumno,grdo in postrani zato je dobavitelj zadrg obeske odstranil oz.jih je dobavil brez obeskov, ostalo je samo uho, kjer je zdaj trakec vpet. Zaradi tega je zadrga popolnoma enako funkcionalna in izdelek neoporečen.
For Animal Rights!
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a poli »

didi napisal/-a:posredujem meil glede zadrge

Zadrge pa takole - zadrge imate vsi, ker sicer se jopa ne bi dala zapet in tudi ne bi bila dobavljena zapeta.Problem se pojavlja v obesku na zadrgi in sicer je tako - originalni izdelek ( kot ste tudi imeli vzorce ) ima enako zadrgo s tem, da je obesek kot kapljica in nima luknje za možnost dodat trakec ( ki sicer v originalu ni mišljen).
Ker ste imeli pomisleke okrog upravljanja z rokavicami, je potem edina opcija dodat trakec vendar, če bi dodali samo trakec in bi original obesek ostal, bi sploh izgledalo neumno,grdo in postrani zato je dobavitelj zadrg obeske odstranil oz.jih je dobavil brez obeskov, ostalo je samo uho, kjer je zdaj trakec vpet. Zaradi tega je zadrga popolnoma enako funkcionalna in izdelek neoporečen.
pa saj problem je samo to, da je veliko uho vpeto v fršlus in v veliko uho takisto vpet tudi trakec, namesto da bi bilo malo uho vpeto v fršlus :shock: :[-F: pač ne štekam razlage...







poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a Fazo »

vrjetno so oni že dobil fršluse vpete v taveliko uho (zato, da se lažje okol obrača). na malem ušesu je bila "kapljica". kapljico so dali stran in tudi meni ni jasno zakaj niso dali traku skozi manjše uho.... :eh: :wtf:

lp, m
Are you suggesting that coconuts migrate?
didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

Re: Polartek pawrstreč:)

Odgovor Napisal/-a didi »

zmenil smo se da bojo dal trakc, zdj nrdil so tko kokr misljo da je najbol...pomembn je da ppšp greje in da vam je prou :) zdj pa nj si ga vsak nekak markira, da nau na turah zmešnjava.

:[-W:
For Animal Rights!
Odgovori