Nahrbtnik za turno smučanje

Prodam, kupim, šenkam, podarim, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

Odgovori
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Nahrbtnik za turno smučanje

Odgovor Napisal/-a Saso »

Mislim, da je tale zadeva precej ugodna in tudi dobra, tako za turno smučanje, kot za alpinizem pozimi. Edino morda je malo težek, je pa kar ugodno, še posebej če se da zmenit še za kakšen ojro. 30L je morda (pre)malo, jaz bi raje vzel 40 litrskega, razlike v ceni ni kot, vidim. Če kdo išče.

http://www.terrasport.si/trgovina.php?p ... 82defb4ee8

lp
S. 8)
Aleksej
Član
Prispevkov: 211
Pridružen: 05 Nov 2008, 14:54
Kraj: Trebnje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Aleksej »

Že mogoče, ampak jaz na tej strani ne vidim ugodne cene kakega nahrbtnika. A so ti procente obljubil? :lol:
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Odgovor Napisal/-a Saso »

:lol: :lol: Ko dobim, častim na ferjanu.
Meni se zdi po spominu podobnih ruzakov zadeva kar z ok ceno, kolikor se spomnim sem dal za svjega podobnega milleta letos poleti, žal le z 30L vseeno nekaj več šoldov. Seveda vzameš primerljiv ruzak. Žal, zastojn ni.

lp
S. 8)
Uporabniški avatar
AlesB
Član
Prispevkov: 202
Pridružen: 07 Dec 2008, 18:43

Odgovor Napisal/-a AlesB »

http://www.kibuba.com/index.php?cID=135&pID=2246

hmmm, mal pogledujem za rukzaki...recimo alternative, je že kšn sprobu karrimor firmo?!?
laufat, kulesart za zdravo telo, sukat za dušo, v gore popikat po gorsko rožco :D
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Odgovor Napisal/-a poli »

v starih časih so bili to mercedezi med ruzaki, potem so pa bili kupljeni s strani benetona se mi zdi in kvaliteta je šla dol. ne vem kako je stanje sedaj, vendar jim ne zaupam več. raje se odloči za tega in sicer za 40l varianto, pa izkoristiš še storže pa dobiš še škonto in dobiš super ruzak. preverjeno dober. :lol: :lol: :lol:













poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Odgovor Napisal/-a Saso »

Imam en Karrimor ruzak, ki sem si ga kupil pred nekaj leti, je bolj tako tako (veliko žepkov, ukrivljeno hrbtišče, zapenjanje na stran, ki še bolj deformira hrbtni del. Puma ali Alpinist sta bila njihova legendarna izdelka ,včasih... Tale se mi zdi morda na pogled premalo ozek za kak alpinizem, posebej v spodnjem delu ruzaka.

Tale BD pa ne vem koliko je za pritrditev smuči ob strani, spodnjo zanko še vidim, zgornje ne (verjetno je). Je pa pomembno, da je spodnja kolikor toliko ojačana, ker nosi celo dilo. In da ima tako hrbtišče, ki ne leze skupaj, ko je ruzak pol prazen, ker ti ga ob teži smuč deformira. No, nosiš ga lahko, je pa precej neudobno.
Je fajn sprobat, daš gor dilo v prazen ruzak in vidiš.




S. 8)
Uporabniški avatar
AlesB
Član
Prispevkov: 202
Pridružen: 07 Dec 2008, 18:43

Odgovor Napisal/-a AlesB »

http://www.kibuba.com/index.php?cID=135&pID=1992

Deuter nej bi bla tut kvalitetna znamka!! 8)
laufat, kulesart za zdravo telo, sukat za dušo, v gore popikat po gorsko rožco :D
Uporabniški avatar
mmoskon
ferajn majster
Prispevkov: 267
Pridružen: 23 Okt 2009, 12:31
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mmoskon »

Tale Deuter naj bi bil zenski (za ozji in krajsi hrbet).

Jaz imam Guide 45+ pa je super - samo to je, da je malo velik in neroden za kaksno plezanje.

LP,
Miha
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Odgovor Napisal/-a Saso »

AlesB napisal/-a:http://www.kibuba.com/index.php?cID=135&pID=1992

Deuter nej bi bla tut kvalitetna znamka!! 8)
Če me vprašaš je težina na zgornji meji še nosljivosti za kako resno gibanje po groskem svetu. Dve kili samo za ruzak...

S. 8)
Uporabniški avatar
MartinV
Tečajnik
Prispevkov: 42
Pridružen: 21 Okt 2008, 13:48

Odgovor Napisal/-a MartinV »

Jaz sem lani kupil Lowe Alpine Peak Attack 40 v Igluju za 80 EUR. Meni se zdi super, je pa res, da nisem neka jaka referenca. Mislim pa, da so ga letos nekaj podražili. Ali je bil pa takrat skonto, ker sem kupoval po novem letu.
Odgovori