Zimski cevlji

Prodam, kupim, šenkam, podarim, ...

Moderatorji: poli, RobiH, stevo

didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

Odgovor Napisal/-a didi »

Didi ma nove gojzarje...jeeeee....in sicer ASOLO 8000:)
http://www.ehejda.com/Imagenes/Asolo%20 ... 0%20HR.jpg

220 eur, mislm, da nisem preplačala ali pač,,,če sm mi tega ne govort:)
For Animal Rights!
Uporabniški avatar
juref
Član
Prispevkov: 183
Pridružen: 23 Okt 2009, 12:25
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a juref »

Cist hard-core :)
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Odgovor Napisal/-a Saso »

Plastika, plastika, plastika, plastičar sam ja.

Od koga je to komad?

S. 8)
Uporabniški avatar
mmoskon
ferajn majster
Prispevkov: 267
Pridružen: 23 Okt 2009, 12:31
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mmoskon »

Bravo Didi. Ampak zdej mores imet se ostale stvari v stilu (kot pravijo: dober alpinist je lep alpinist). Zraven bi idealno pasal tale cepin (sej vem, da zgleda malo okoren, ampak se fino zlozi) pa tale celada...

Ja, ja. Fous sem, ker jst se zmer cincam. A ma kdo mogoce kaksne izkusnje z Mammutovimi cevlji. Konkretno tele. So 20% znizani.
didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

Odgovor Napisal/-a didi »

Miha hvala za nasvet, bom mela v mislih ob naslednjem nakupu čelade in cepina...sicer pa ne vem, če si ravno zaslužim, morda nekega dne ko bom dobra alpinistka in poj si bom loh prvošla bit še lepa alpinistka:)

eno stran sm našla k majo res pocen gojzarje, ampak res pocen...ko najdem sporočim...jih za vikend sprobam in sporočim...
For Animal Rights!
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Odgovor Napisal/-a poli »

mmoskon napisal/-a:Bravo Didi. Ampak zdej mores imet se ostale stvari v stilu (kot pravijo: dober alpinist je lep alpinist). Zraven bi idealno pasal tale cepin (sej vem, da zgleda malo okoren, ampak se fino zlozi) pa tale celada...

Ja, ja. Fous sem, ker jst se zmer cincam. A ma kdo mogoce kaksne izkusnje z Mammutovimi cevlji. Konkretno tele. So 20% znizani.
jaz nimam izkušenj z njimi, samo z La Sportiva čižmi 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:






poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Odgovor Napisal/-a poli »

didi napisal/-a:Miha hvala za nasvet, bom mela v mislih ob naslednjem nakupu čelade in cepina...sicer pa ne vem, če si ravno zaslužim, morda nekega dne ko bom dobra alpinistka in poj si bom loh prvošla bit še lepa alpinistka:)

eno stran sm našla k majo res pocen gojzarje, ampak res pocen...ko najdem sporočim...jih za vikend sprobam in sporočim...
ne poslušat unga tipa, bodi raje dobra alpinistka, je dosti bolj varno, pa dlje živiš 8) 8) 8) :D :D :P :P :P :P










poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Odgovori