Mam nekaj vprašanj

Splošne teme in klepetalnica članov AO Železničar

Moderatorji: jirzi, poli, RobiH, stevo

Odgovori
SaMo
Tečajnik
Prispevkov: 12
Pridružen: 23 Maj 2004, 12:44
Kraj: Ljubljana

Mam nekaj vprašanj

Odgovor Napisal/-a SaMo »

Ej folk js mam pa samo neki vprašanj v zvezi z alpinistično šolo. js še nism nikamor včlanjen in me zanima slednje:

1. Koliko morš bit star da se lahko včlaniš v alpinistično šolo ?
2. Koliko stane članarnina ?
3. Pa kdaj se začne '' šolsko leto'' ?
pa če se bom spomnu še kej vas bom obvestil.

lp Samo
Uporabniški avatar
RobiH
ex ferajn majster
Prispevkov: 969
Pridružen: 06 Feb 2004, 10:11
Kraj: Ljubljana

Re: Mam nekaj vprašanj

Odgovor Napisal/-a RobiH »

SaMo napisal/-a:Ej folk js mam pa samo neki vprašanj v zvezi z alpinistično šolo. js še nism nikamor včlanjen in me zanima slednje:

1. Koliko morš bit star da se lahko včlaniš v alpinistično šolo ?
2. Koliko stane članarnina ?
3. Pa kdaj se začne '' šolsko leto'' ?
pa če se bom spomnu še kej vas bom obvestil.

lp Samo

Minimalna starost za vpis v alpinistično šolo je 18 let oziroma 16 let s pisnim dovoljenjem staršev.
Cena in pričetek alpinistične šole še nista določena. Razpis bo objavljen na naši strani do konca junija. Trenutno predvidevamo, da bi šolo pričeli s 6.10.2004.
Cena bo zelo ugodna. Posebne ugodnosti bodo deležni dijaki in študenti.
LP,
Robi Hočevar
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Odgovor Napisal/-a poli »

SaMo prjav se na k nm na solo 8) :lol: pa prpeli se frenda s sabo 8) :lol: :shock: :roll: :wink: tle pr ns je kul 8) :lol:
poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
SaMo
Tečajnik
Prispevkov: 12
Pridružen: 23 Maj 2004, 12:44
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a SaMo »

torej hvala vsem za vaš čs in hvala za odgovore ampak imam samo 1 problem. in to je sicer to da sm 14 let star. sej bom čez 2 leti šu k vam k bom dost star.

la Samo
SaMo
Tečajnik
Prispevkov: 12
Pridružen: 23 Maj 2004, 12:44
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a SaMo »

Živjo vsem skupi .

Torej doug cajta me že ni blo tuki pa zdej bi rd neki uprašu. Lansko leto smo se zmenil da bi lahko hodil na ta tečaj kljub temu da nisem dovolj star. a to še zdej vela al se je kej spremenil. k zdej mam v misli da bi se to šolsko leto prjavu pa mogoče še en moj frend (še premišla)


lp SaMo
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Odgovor Napisal/-a poli »

SaMo, kaj misliš da bi se prijavil jeseni? :roll: :shock: po moje ni problema, sam za gvišnu ti bodo pa povedali drugi višji majstri, predvsem šef ferajna Robi Hočevar.

poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
RobiH
ex ferajn majster
Prispevkov: 969
Pridružen: 06 Feb 2004, 10:11
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a RobiH »

Seveda, še vedno velja, da se nam lahko pridružiš. Z novo šolo bomo pričeli jeseni. Vse bo še objavljeno, zato kar spremljaj našo stran še naprej. Lahko pa se kdaj tudi oglasiš na ferajnu. Sestanke imamo še vedno vsako sredo ob 20:00. V juliju in avgustu pa se bodo sestanki pričenjali ob 21:00.
LP,
Robi Hočevar
SaMo
Tečajnik
Prispevkov: 12
Pridružen: 23 Maj 2004, 12:44
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a SaMo »

Seveda sem mislil jeseni saj zdaj nima več smisla se vpisovati na tečaj. Možno je tudi da se kdaj oglasim na ferajnu, pa mogoče še kakšnega prijatelja pripeljem. Če bi se dalo se lahko tudi kdaj zmenimo za kakšno frikanje pod šmarno goro ali kje drugje.

lp SaMo
Odgovori