Naročila za ta-črne Powerstretch jopice

Splošne teme in klepetalnica članov AO Železničar

Moderatorji: jirzi, poli, RobiH, stevo

Odgovori
JanezH
Tečajnik
Prispevkov: 9
Pridružen: 16 Jul 2010, 10:59

Naročila za ta-črne Powerstretch jopice

Odgovor Napisal/-a JanezH »

Spoštovani ferajnovci in pridruženi člani,

kot trenutni samooklicani pooblaščenec za zbiranje naročil za spodaj opisano reč, z veseljem sporočam dobro novico in sicer, da so na voljo vzorci za jopice iz Polartec Powerstretch materiala firme On-line. Istočasno potekajo naročila.

V sredo prinesem na odsek vzorce za pomerjanje (model 3 - s kapuco in podaljšanim rokavom-rokavičko). Na spodnji povezavi je tabela kamor vpišete podatke, če želite naročiti zadevo. Lahko tudi več kot en kos, v tem primeru napišete še eno vrstico.
Zaenkrat sem dobil le ceno za model 3. Ta znaša 65,55 Eur/kos z ddv in s popustom v kolikor bo količina 20+. En kos je 95,00 Eur, za nad 20 kosov je popust 31%.
Lani, ko ste naročali enako stvar je bilo nekaj nejasnosti, npr., da se da rokave ali trup podaljševati. Naj že tu povem, da ima model že tako dolge rokave in da obstaja edino opcija za krajšanje (torej vpišete pod rubriko Opombe le koliko cm želite krajše rokave, pa rokavičke ali brez. Večina pa je že vse določeno s številko modela (1, 2 in 3) z rdečo na linku v razpredelnici za naročanje.

Glede na prejšnji model so sedaj na temu izboljšali nejaj malenkosti: boljša zadrga, drugačen zaključek na rokavički.

Logo AO Železničar izberete po lastni želji, prepričanju in pripadnosti in ..., doplačilo zanj se krije iz blagajne AOŽ (zagotovilo ferajnmajstra).

V kolikor si interesent klikni spodaj in vpiši podatke v naslednjo prazno vrstico in zapri okno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... y=CPCf5-YH

Za morebitna vprašanja sem na voljo in me brez problema vprašajte, najbolje na ta mail.

Zainteresirani pridite na ferajn to sredo, ker kasneje ne vem če bom spet prinesel. Vsaj da lažje izberete velikost. Na voljo imam črne XS, S, M in L. Za večje po dogovoru. Dobavljive bodo v ČRNI barvi kot so vzorci sami!

Lp
Jani
mitja.praprotnik
Član
Prispevkov: 153
Pridružen: 25 Jan 2009, 10:36

Re: Naročila za ta-črne Powerstretch jopice

Odgovor Napisal/-a mitja.praprotnik »

Živijo,

Trenutna cena, na razpordaji v Igluju za 1 kos Lowe Alpin power strech je 62,99€, uradna cena brez "razprodajnega" popusta je 89,99€ .... ko pri njih kupuješ po normalnih cenah običajno dobiš še vsaj 10% popusta ... . Sweet Protection Polartec powerstrech (ki je brez dileme vrhunske kvalitete) v AlipinAction-u v Trnovem pride 79€ (1 kos), kolikor poznam lastnika, se dobi tudi precej popusta ... .

Ponujene cene so torej bistveno previsoke ... .

LP, Mitja
JanezH
Tečajnik
Prispevkov: 9
Pridružen: 16 Jul 2010, 10:59

Re: Naročila za ta-črne Powerstretch jopice

Odgovor Napisal/-a JanezH »

Se strinjam, da bi morala biti cena nižja glede na trenutno konkurenco, še posebno glede na količino in popuste drugih trgovin. Upam, da bodo še kaj spustili, tudi za njih bolje, če hočejo več prodat.

LP,
Janez
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

Re: Naročila za ta-črne Powerstretch jopice

Odgovor Napisal/-a Fazo »

Mogoče je za pogledat in povprašat pri Gorniku: Klik! evo, takle puover ponujajo, narejeno lahko po meri človeka (Poli, tut za une "ta posebne" se kej najde) ali pa v standardnih velikostih. Pa teta, ki tam dela je FUUUUUUL prijazna in se da tut pri enem samem izdelku za popust zmenit, pa če se še malo pojam(b)ra, bo pa vrjetno še kaj spustila. Je pa minus to, da je pulover in ne jopa. Ampak, pomojem se lahko praša, če lahko naredijo v jopa izvedbi. Bi jaz poklical, samo me pomojem klic pride približno toliko kot ena jopica.

Lp, Matevž

P.S: še barvo šivov si lahko zmišlujemo! pomoje se bo ful zabavno o tem prerekat :mrgreen:
Are you suggesting that coconuts migrate?
JanezH
Tečajnik
Prispevkov: 9
Pridružen: 16 Jul 2010, 10:59

Re: Naročila za ta-črne Powerstretch jopice

Odgovor Napisal/-a JanezH »

Gornika sem tudi klical in so dosti bolj flexi. Bom videl kakšna bo cena.

lp
J
Odgovori