Ljubljanski maraton 2010

Splošne teme in klepetalnica članov AO Železničar

Moderatorji: jirzi, poli, RobiH, stevo

Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: Ljubljanski maraton 2010

Odgovor Napisal/-a marko »

Staška, nč nis slaba :[-X: v "najslabšem" primeru greš lahko tudi na 10 km, ampak glede na to da maš še en mesec cajta :crazy: še kakšen daljši trening al pa dva :mrgreen: pa bo šlo tud na 21 km :[-A:

Pa dejte folk :deda: a bo treba res vsakega posebej prosit :think: tisti ki se vsaj malo rekreirajo ( verjamem da vas ni malo ) dejte se prjavt :[-Y: :thumbup:
Mare, zvani Đon Rambo
Aleksej
Član
Prispevkov: 211
Pridružen: 05 Nov 2008, 14:54
Kraj: Trebnje
Kontakt:

Re: Ljubljanski maraton 2010

Odgovor Napisal/-a Aleksej »

Evo nas, prijaaavleeni-sam še plačat mormo! Več nas bo-več nas bo a n`?
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: Ljubljanski maraton 2010

Odgovor Napisal/-a marko »

Prijave se zbirajo do srede zvečer, do ferajna. Tam bom pobral vse štartnine, kar je tudi pogoj za oddajo skupinske prijavnice. Prosim vse, ki ste se ali pa se boste še prijavili, da v sredo zvečer prinesete denar za štartnino t.j. 20 eur za skupinsko prijavo.
V četrtek zjutraj, bom oddal skupinsko prijavo, Robi pa bo plačilo izvedel preko društva, ker nas drugače ne bodo upoštevali kot ekipo.

Torej :!: dobimo se v sredo 29.septembra 2010 z denarjem za štartnino in vsemi potrebnimi podatki za prijavo. :thumbup: :wave:
Mare, zvani Đon Rambo
bosti
Član
Prispevkov: 326
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:42
Kraj: Šentjur&Lublana

Re: Ljubljanski maraton 2010

Odgovor Napisal/-a bosti »

A bi bil kdo od lanskih tekačev tulk prijazen in v sredo na ferajn s sabo prinesel lansko majico velikosti S ali/in M. Lani sem namreč vzel preveliko(ne vem katero), letos bodo namreč zopet švic majice, tokrat z dolgimi rokavi.

Mare za štumfe so mi sporočili, da moraš na mestu prevzema povedati velikost, tako, da ti sporočam da hočem "ta vlke". (lani so to bile št. vel:42-46)
Carpe diem!
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: Ljubljanski maraton 2010

Odgovor Napisal/-a marko »

bosti napisal/-a: ... hočem "ta vlke". (lani so to bile št. vel:42-46)
Big foot papa :[-P: :mrgreen:
Mare, zvani Đon Rambo
bosti
Član
Prispevkov: 326
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:42
Kraj: Šentjur&Lublana

Re: Ljubljanski maraton 2010

Odgovor Napisal/-a bosti »

Ti sam prnes uno tvojo prešvicano majco. :crazy: :mrgreen:
Carpe diem!
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: Ljubljanski maraton 2010

Odgovor Napisal/-a marko »

Prosim vse člane AO Železničar, da NE dajete svojim znancem številke mojega telefona z namenom, da jaz zbiram skupinske prijave za Ljubljanski maraton.
Zbiranje prijav poteka v sklopu našega društva, ostali pa naj se obrnejo na Tekaški forum, če želijo uveljavljati nižjo prijavnino !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To pa seveda ne velja za dogovorjene prijave z Aleksičem ( ad-venture.si ) in Boštijem, katere nam bodo sploh omogočile skupinsko prijavo.
Mare, zvani Đon Rambo
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

Re: Ljubljanski maraton 2010

Odgovor Napisal/-a Fazo »

marko napisal/-a:Prosim vse člane AO Železničar, da NE dajete svojim znancem številke mojega telefona z namenom, da jaz zbiram skupinske prijave za Ljubljanski maraton.
A te lubice nadlegujejo? :mrgreen:
Are you suggesting that coconuts migrate?
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: Ljubljanski maraton 2010

Odgovor Napisal/-a marko »

Fazo napisal/-a:
marko napisal/-a:Prosim vse člane AO Železničar, da NE dajete svojim znancem številke mojega telefona z namenom, da jaz zbiram skupinske prijave za Ljubljanski maraton.
A te lubice nadlegujejo? :mrgreen:
Ej ti Fazarinc :silent: osebno bi se še dal kej zment, ampak preko telefona ... :[-I: razen morda preko videoklica :[-J: :mrgreen:
Mare, zvani Đon Rambo
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: Ljubljanski maraton 2010

Odgovor Napisal/-a marko »

No pa smo prijavljeni :[-Y: :[-A: :[-A: :[-A: 21 prijav, od tega dve za 42 km :[-I: :[-H: ostali na 21 km. Od ferajnovcev gremo Bošti, Nina M. Mathieu, Poli :[-J: , Roberto :clap: , Merlak M., Papi :deda: :wave: , Janža, Alesič in jst :crazy:

Če kdo na listi prijav pod svojim imenom opazi kakšno napako, naj mi to čimprej sporoči. :wtf:

Dnar mam :thumbup: če bom pa plačou bomo pa še vidl :wave:
Mare, zvani Đon Rambo
Mojca:P
Tečajnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 07 Dec 2008, 18:37

Re: Ljubljanski maraton 2010

Odgovor Napisal/-a Mojca:P »

Am :oops: :oops: :oops: :[-B: ... vem, da je 30. september, ampak jst bi se zadna smejala :dance2:

Jst bi šla lavfat.... :[-P:

Gremo na 21ko ...bo že trma pomagala, če bo kondicije premav
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: Ljubljanski maraton 2010

Odgovor Napisal/-a marko »

No pa je še Pintarjeva dokazala, ta je iz tapravga testa :[-H: a n :thumbup:

Jst sm pa tud plačal skupinsko :[-B: pa sm spet suh :[-M: zdej pa trenirat :wave:
Mare, zvani Đon Rambo
Odgovori