Bled

Splošne teme in klepetalnica članov AO Železničar

Moderatorji: jirzi, poli, RobiH, stevo

Odgovori
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Bled

Odgovor Napisal/-a Saso »

Evo, pa je za mano olimpik na Bledu, torej 1,5 km plavanja, 40 km kolesa in 10 km teka. Žal je imelo jezero 19 stopinj in je velika večina tekmovalcev imela neopren, ki pomeni cca. 10% hitrejše plavanje, mi pa ga zaenkrat še ne premoremo :mrgreen: . Plavanje je šlo kar ok, bolje kot sem si mislil, kolo tudi, še posebej glede na naliv in nevihto, poprečna cca. 31,5 km/h s 480 metrskim klancem, tek pa pregovorno slab, malo sem se bal, da me bodo krči zdelali. Poznalo se je, da sem poleti kar prekolesaril zasavske hribe in tisti dolgi klanec v vsakem krogu ni bil problem, tam sem vštric lahko vozil nekaj časa tudi s kasnejšo državno podprvakinjo, na ravnini pa je naredilo le šuuuuuuus.
Razen teatralnega padca, skrivljenje belance in strganega dresa pred menjavo kolo-tek, ker sem zadnji trenutek opazil kje se zavije v menjalni prostor, cesta pa mokra, je bila zadeva užitek. Le na zadnjem krogu teka je kazalo, da me bo zdelal krč, tako da sem se malo šparal. Žal daljših treningov nisem mogel spraviti skupaj, ko sva nedavno z Maretom a.k.a Rambotom (ta je v soseščini odlično vozil na Jurišu na Vršič) naredila krog preko Katarine in potem sem šel še takoj 8 km teka sem videl, da bi mogoče šel kar na dolgega in sem poskusil.
Čas 2:38 je bil dovolj za 41 mesto (od 84, ki so končali) na državnem prvenstvu in sem zelo zadovoljen. Upam sem, da bom vikend zašpilil še z izpitno turo, pa se vreme ne da. :? :? Je imel pa AO Železnčar tam svojega predstavnika.

S. 8)
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: Bled

Odgovor Napisal/-a poli »

Bravo Papi :deda: :deda: :deda: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:






poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: Bled

Odgovor Napisal/-a marko »

Papi :deda: tud jst ti čestitam :clap: dober si :[-Y: pa upam da nisi tistega švicarskega strgal :crazy: dres mislim :[-O:

Ja tud 32. Juriš na Vršič je imel člana AO Železničar :thumbup: je blo kr fajn :wave:
Mare, zvani Đon Rambo
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: Bled

Odgovor Napisal/-a poli »

dobru zdej pa te jebene bicikle konzervirat in plezat, jebenti :deda: :deda: :deda: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:






poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: Bled

Odgovor Napisal/-a marko »

poli napisal/-a:dobru zdej pa te jebene bicikle konzervirat in plezat, jebenti :deda: :deda: :deda: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:






poli :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :[-G: :[-G: :mrgreen:
Mare, zvani Đon Rambo
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Re: Bled

Odgovor Napisal/-a poli »

če ne vam bom vsem gumu zbušu :firegun: :firegun: :firegun: :firegun: :firegun: in balance zvil :threat: :threat: :threat: :threat: :threat: :coola: :coola: :coola: :coola: :coola: :coola:







poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Re: Bled

Odgovor Napisal/-a Saso »

Moja je že zvita, se ne boš rabil trudit. :lol: Cancellara dres je cel. Triatlonskega sem cepal, un lep moder :lol: :lol: :lol: :P
A sad penjanje i malo trčanja :mrgreen: :mrgreen:

S. 8)
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Re: Bled

Odgovor Napisal/-a marko »

Saso napisal/-a:Moja je že zvita, se ne boš rabil trudit. :lol: Cancellara dres je cel. Triatlonskega sem cepal, un lep moder :lol: :lol: :lol: :P
A sad penjanje i malo trčanja :mrgreen: :mrgreen:

S. 8)
Joj, triatlonski lepi triko :[-B: :[-B: :[-I: škoda ga je :thumbdown: ga imamo pa vsaj na fotki za spomin :[-Y:
Mare, zvani Đon Rambo
Odgovori