Stvari iz dežele OBjev

Splošne teme in klepetalnica članov AO Železničar

Moderatorji: jirzi, poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

Stvari iz dežele OBjev

Odgovor Napisal/-a Fazo »

Ojla! najprej en lep pozdrav iz skoraj drugega konca sveta, kjer je vse precej večje. Nekako je prvi vtis tak, da kvaliteto nadomeščajo s kvantiteto, tako na podoročjih gradnje kot avtomobilov in v končni fazi tut na ženskih ritih :mrgreen: . So pa vsekakor zelo praktični in ljudje so ful prijazni. Vsi pomagajo.
So pa cene nekaterih stvari tu kar bolj ugodne. Tako da če bi kdo rad mel kakšno traparijo, pa je ne pošilajo čez lužo oziroma se vam zdi, da bi bila carina predraga, se lahko zmenimo pa dostavijo na moj naslov in vam prepošljem stvar. Kolkr sem do zdaj gledal, se da precej ugodno dobit obleke (puhovke, zimske hlače, leviske (BTW 37$ za leviske...pri nas so pa 90€),...), oprema je pa cena približno ista kot pri nas, če maste pa še kakšne popuste v naših štacunah je pa pri nas bolj ugodno. Trenutno je tudi dolar kar močen... no v glavnem, če kdo kaj rabi, naj me kontaktira na ZS pa se zmenimo kako in kaj. Tu bom še 269 dni, 14 ur in 12 minut, tako da nekaj časa je še. Lahko počakate tudi na sezonske razprodaje... :[-P:

Lp, Fazo

P.S.: Tle sploh ni hribov, porkadrek! Pa umetnih sten tut ne! Pa v Indiani je plezanje po skalah PREPOVEDANO!!!! Haloooooo! K u zaporu! :[-I:
Are you suggesting that coconuts migrate?
Uporabniški avatar
anze
Pripravnik
Prispevkov: 99
Pridružen: 25 Okt 2009, 19:06

Re: Stvari iz dežele OBjev

Odgovor Napisal/-a anze »

saj že pozimi bolje bo.....http://www.alaskanalpineclub.org/IceTow ... owers.html
drž se
Ni važn, če se mi nč ne da; važn, da se mi nč ne vzame.
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

Re: Stvari iz dežele OBjev

Odgovor Napisal/-a Fazo »

anze napisal/-a:saj že pozimi bolje bo.....http://www.alaskanalpineclub.org/IceTow ... owers.html
drž se
Mal je smotanao, ker je tale forth wayne oddaljen ene 200 km...in zarad enga stolpiča, k ga je en na svojem vrtu zmrznu se mi res ne hodi tja. Najbolje kar sem našel je to, da majo v eni trgovini s športno opremo bolderco veliko 4x3 m, ampak take šalce, k pri unmu plesu na steni...
nah ja...bo že :)
Are you suggesting that coconuts migrate?
Odgovori