V SLO prihaja...

Splošne teme in klepetalnica članov AO Železničar

Moderatorji: jirzi, poli, RobiH, stevo

Odgovori
didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

V SLO prihaja...

Odgovor Napisal/-a didi »

10.3. ob 20.00h v Španskih borcih Chris Sharma!

Chris je danes in že nekaj let vodilni plezalec na svetovnem nivoju.
V svoji dolgoletni profesionalni karieri je večkrat premaknil meje mogočega v športnem plezanju.
Doma iz Kalifornije je pred tremi leti postal "evropejec" in se nastanil v Španiji,kjer je ogromno
potenciala v dobri skali za težke smeri.Raziskuje planet zemljo in išče popolne linije,ki jih potem prepleza
in oplemeniti z vrhunskimi posnetki na filmski trak.
Chris je nazadnje obiskal Slovenijo pred 12 leti,ko je kot 17 letni "wonderkid" zmagal na tekmi za svetovni pokal
v Kranju.
Vsekakor gre za plezalni "event" leta.

Organizator tega dogodka je trgovina s plezalno opremo VENGA.
Vstopnice so v predprodaji od ponedeljka 1.3. v VENGI http://www.vengatrgovina.si/lokacija
ter na plezalni steni Parmova http://www.klubstena.si/.

Cena 15 eur.
Vstopnica velja tudi kot bon za popust v VENGI od -15% do -35% na priznane blagovne znamke E9,Kong,Black Diamond itd..
For Animal Rights!
Uporabniški avatar
juref
Član
Prispevkov: 183
Pridružen: 23 Okt 2009, 12:25
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: V SLO prihaja...

Odgovor Napisal/-a juref »

Ni mi cisto jasno, o cem bi tip predaval - primi grif in ga drzi? Pa da na tezkih smereh zna kaj navit?

Mislim, desetkrat raje poslusam predavanje, kot je bilo Tonačevo prejsnji teden - 'old school pa legende in te stvari', kot se je izrazil Robi :D
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Re: V SLO prihaja...

Odgovor Napisal/-a Saso »

juref napisal/-a:Ni mi cisto jasno, o cem bi tip predaval - primi grif in ga drzi? Pa da na tezkih smereh zna kaj navit?

Mislim, desetkrat raje poslusam predavanje, kot je bilo Tonačevo prejsnji teden - 'old school pa legende in te stvari', kot se je izrazil Robi :D
Deloma imaš prav. Toda, Sharma je trenutno eden najboljših plezalcev, mislim da ima tudi on kaj zanimivega za povedati. Za razliko od večine kul friko scene pa take fore je po mojem precej 'normalen' in relativno skromen, vsaj posredno iz medijev sodeč. Mogoče se motim, ampak tudi on bi bil zanimiv, kot je bil še kdo izmed svetovnih plezalskih legend, ki je v zadnjih letih obiskal lj.

S. 8)
bosti
Član
Prispevkov: 326
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:42
Kraj: Šentjur&Lublana

Re: V SLO prihaja...

Odgovor Napisal/-a bosti »

Papi povej rajš, da že maš zic u prvi vrsti rezerviran :mrgreen: Si že zdrgnu del telesa kamor ti bo avtogram nalimu :wink:
Carpe diem!
Uporabniški avatar
tadeja bozicnik
Pripravnik
Prispevkov: 65
Pridružen: 23 Okt 2008, 15:38

Re: V SLO prihaja...

Odgovor Napisal/-a tadeja bozicnik »

karte so že razprodane.
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Re: V SLO prihaja...

Odgovor Napisal/-a Saso »

Je bilo kar fajn. Ni bilo sicer nekih epskih zgodb, vidim pa, da se z veliko talenta da z lahkoto.
Nimam avtograma, imam pa fotko. :lol: :lol: :P .

S. 8)
Uporabniški avatar
tadeja bozicnik
Pripravnik
Prispevkov: 65
Pridružen: 23 Okt 2008, 15:38

Re: V SLO prihaja...

Odgovor Napisal/-a tadeja bozicnik »

car je... ni kaj. Preprosto in odlično.
Uporabniški avatar
mojch
Tečajnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 28 Okt 2007, 21:08

Re: V SLO prihaja...

Odgovor Napisal/-a mojch »

Nimam fotke, imam pa avtogram. :D :dance2:
Bližisenoč,aovdjesunočivrlomračne-jerjenoč.Nemasuncaiondajemrak.Akadajemrak,ondaseništanevidi.
Odgovori