Anketa o plezalnem centru

Splošne teme in klepetalnica članov AO Železničar

Moderatorji: jirzi, poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
Fazo
Član
Prispevkov: 260
Pridružen: 19 Okt 2009, 20:11
Kraj: Ljubljana

Anketa o plezalnem centru

Odgovor Napisal/-a Fazo »

Tole anketo sem dobil na mail s sledečim pripisom (vrjetno še cel kup drugih, samo če kdo ni videl in če je kaka varianta, da se res kaj takega odpre mi pač ni škoda tu objavit :angel: ):
Pozdravljeni!

Na Ekonomski fakulteti v Ljubljani pod mentorstvom dr. Aleša Vahčiča in somentorstvom dr. Barbare Čater delam magistrsko nalogo z naslovom:
"Poslovni načrt: Sodoben plezalni center v Ljubljani". Zares si želim, da v Ljubljani končno dobimo sodoben plezalni center, tako da bom zelo vesel vaše pomoči. Anketa je popolnoma anonimna in vam bo vzela nekje od
5 do 7 minut vašega časa, za kar se vam vnaprej zahvaljujem!

Potrebujem nekje med 300 in 500 izpolnjenih anket, tako da vam bom ZELO hvaležen, če mail posredujete tudi svojim plezalskim kolegom po drugih ferajnih, vsaj v osrednjeslovenski regiji, lahko pa tudi širše. Če je komu izpolnjevanje preko spletnega formularja moteče, mu lahko pošljem tudi PDF verzijo za natisnit.

Tako po zagovoru magistrske kot ob odprtju centra plačam vsakemu pir ;) Zadeva torej ni fantazijska, gre za konkreten projekt, v katerem nisem sam. Ampak naj ostalo še ostane zavito v tančico skrivnosti ...


Marko Albreht
KLIKNI za anketo.

Lp, matevž
Are you suggesting that coconuts migrate?
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Re: Anketa o plezalnem centru

Odgovor Napisal/-a Saso »

Zanimivo, mogoče bo pa kdaj meso postalo. Ampak, ker je z leti povpraševanje po pravi steni v lj nadomestilo lastne stence ferajnov, je kaj takega težko pričakovati, ali nada umire polako. :lol: :lol: :lol:

S. 8)
BeJons
Član
Prispevkov: 301
Pridružen: 06 Feb 2004, 17:28
Kraj: Ljubljana

Re: Anketa o plezalnem centru

Odgovor Napisal/-a BeJons »

Kolikor sem seznanjen, so že bili načrti za gradnjo take zadeve, pri nas. Pa zaradi ogromnega vložka sredstev ni šlo skozi. Mogoče niso poznali pravih ljudi, ali pa so želeli v lastni režiji nekaj narest. Osebno si ne predstavljam, kako bi to pri nas preživelo. Pa nočem bit pesimističen, kvečjemu realen :[-F: Tko kot Sašo pravi, vsak ima svojo, pa še cel kup jih je komercialnih. In nekaj plezalnih šol imamo, ki se niso skupaj vzele, da bi nekaj zmozgal???? Ka pa vem.... :crazy: Menda pa na EF že vedo o čem razmišljajo.
Sicer pa podpiram idejo. :thumbup: :thumbup:
samdaleddržiinjeskalakompaktnabošt
Uporabniški avatar
juref
Član
Prispevkov: 183
Pridružen: 23 Okt 2009, 12:25
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Anketa o plezalnem centru

Odgovor Napisal/-a juref »

Dobil tole tudi na mail - meni se pa zdi super! Tezava je le zacetna investicija, pol pa se mi zdi, da bi
zivelo. Res je, da je v Ljubljani polno malih stenc, ampak z veseljem bi obiskoval se kaksno veliko.

j.
Odgovori