Predlog za skupno turo - Kolm Saigurin

Splošne teme in klepetalnica članov AO Železničar

Moderatorji: jirzi, poli, RobiH, stevo

didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

Re: Predlog za skupno turo - Kolm Saigurin

Odgovor Napisal/-a didi »

Ma sj loh organiziramo večdnevno turo in se potem vsak pri sebi odloči a gre za en dan al cel vikend...vsak si organizira glede na čas in finance...
Ob 4h vejki vejki :yawn: :yawn: :yawn: poj pa plezat, jst sm za Maltatal...nism bla tm, vem pa da so teli moji iz Črne gore kr navdušeni...Pa če se ne motm je bliži kokr kolm-Saigurn, čeprou bi tut to turo še enkrat, ma kaj enkrat 10krat ponovila... :P :P :P :lol:

Bošti čist si ns zrajcou s tem lednim plezanjem, zdj ns pa še km pel :lol: :lol: :lol: Ma sj vem, da razmere niso primerne, sploh ne pr nas in da je bil to tut eden izmed razlogou za Kolm-Saigurn, pa še Adija (Kammerlander) smo spoznal... :[-P: :[-P: :[-P:
A gremo že ta vikend?

:[-W:
For Animal Rights!
BeJons
Član
Prispevkov: 301
Pridružen: 06 Feb 2004, 17:28
Kraj: Ljubljana

Re: Predlog za skupno turo - Kolm Saigurin

Odgovor Napisal/-a BeJons »

Ojla klapa...
se je kar vsulo. res ste zrajcani. Mitja in Robi sta lepo napisala, vse dejstva. Kar se tiče više ležečih in snega :[-X: . V dolini pa ..hmmm :[-I: voda teče. V kolm nihče ne bo hodu za en dan. Je pšredaleč za izlet. Opcija je dejansko, kot sem obljubil, Mlačca. In sicer se bomo odprevili en popoldne v naslednjem tednu, takoj po službi. V soboto je tekma, potem še občni zbor. Za nedeljo...po moje bo gužva, ker se drugam ne da it.. :crazy: :crazy: .
Tale odjuga me je mal :crazy: :crazy: :wtf: . Sicer je pa v Mlačci varno tudi za začetnike, ki nimajo izkušen. Upoštevat je potrebno edino navodila in gužvo, ki se lahko pojavi. :iwantit:
V Kolm bi pa jaz še šel na turno smuko. :geek: , plezat se pa baje da tudi tja do srede marca. :thumbup:
samdaleddržiinjeskalakompaktnabošt
Odgovori