Stenca - prodaja kart

Splošne teme in klepetalnica članov AO Železničar

Moderatorji: jirzi, poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Stenca - prodaja kart

Odgovor Napisal/-a poli »

Živjo klapa.

Kot že veste, je stenca nova pridobitev ferajna, kar posledično pomeni, da se ne bomo več dobivali na agroživilski šoli temveč na našem ferajnu.

Kaj morate vedeti?
Prvič. Družabni plezalni večeri potekajo od ponedeljka do petka od 19.00 do 22.00 ure.
Drugič. Za obiske potrebujete letno vstopnico.
Tretjič. Letna vstopnica stane 30 EUR. Cena je odprta navzgor, kar pomeni da lahko plačaš tudi 40 EUR. Zbrani denar se bo namenil za nakup grifov, blazin in ostale potrebne opreme.
Četrtič. Obstajajo tudi vstopnice za enkratni obisk. Njih cena je 30 EUR. Z nakupom take vstopnice dobite zraven še letno vstopnico GRATIS.
Petič. Za obisk stence izven uradnih terminov se je potrebno dogovoriti z enim izmed številnih imetnikov ključev. Seznam bo na ferajnu in na naši spletni strani.
Šestič. Takisto bo na ferajnu in na naši spletni strani obešen neke vrste hišni red, ki bo opredeljeval snažnost stence in slične reči.
Sedmič. Hišni red bo pripravljen do odprtja sezone. Predlogi in ideje dobrodošle.
Osmič. Letnih vstopnic je zaenkrat še dovolj, vendar kopnijo zato požuri narode, još malo pa nestalo bre.
Devetič. Naročila letnih vstopnic sprejemam izključno po e-pošti velik(pika)poli(afna)gmail(pika)com.
Desetič. Denar pobiram že to sredo (30. september 2009) na ferajnu. Brez cekinov ni karte, brez karte ni plezanja. Štekaš?

Lep pozdrav in se vidimo na ferajnu,

Poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
bosti
Član
Prispevkov: 326
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:42
Kraj: Šentjur&Lublana

Odgovor Napisal/-a bosti »

Torej, če kupim vstopnico za enkratni obisk, mi ni treba naročit letne na mail, katero itq dobim gratis. :wink: 8)
Carpe diem!
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Odgovor Napisal/-a poli »

bosti napisal/-a:Torej, če kupim vstopnico za enkratni obisk, mi ni treba naročit letne na mail, katero itq dobim gratis. :wink: 8)
nekaj takega ja. samo droben tisk pravi, da so gratis karte samo do razprodaje zalog :) :lol: :lol: :lol: :P :P :P tako, da lahko ostaneš tudi brez. štekaš? :P :P 8) 8) 8) 8)








poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Odgovor Napisal/-a Saso »

Super, bravo, a stenca je že končana? Bravo ðajiči, kupim eno in pol, ker bom toliko ogulil stope :lol: :lol: :lol:

S. 8)
didi
Član
Prispevkov: 133
Pridružen: 23 Okt 2009, 17:27

Odgovor Napisal/-a didi »

zaradi slabega vremena si je ekipa 3eh punc in enega fanta zaželela nedeljski večer preživeti na stenci, tko da me zanima komu je potrebno zatežit?

pozdrav,
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Odgovor Napisal/-a poli »

greš na spletno stran, tja kje je hišni red stence in urnik ter najdeš mojo številko, me pokličeš in se zmenimo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :P :P :P :P








poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Odgovori