Brdnik ni kul model...razumeš?

Splošne teme in klepetalnica članov AO Železničar

Moderatorji: jirzi, poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
Doktor Schputnik
Član
Prispevkov: 156
Pridružen: 09 Dec 2004, 17:56

Brdnik ni kul model...razumeš?

Odgovor Napisal/-a Doktor Schputnik »

Tudi včeraj sem se zapletel v pogovor z nekimi plezalci. In spet se mi je zgodilo, da je nekdo rekel, da smo mi Železničarji neki pacienti.

Zakaj le???

Vedno znova sem presenečen, da tudi tisti, ki niso člani našega AO dokaj redno obiskujejo naš forum. In kaj vidijo? Kup lovskih zgodbic, ki jih pesnijo razni "taglasni" in smajlijev in jj-jev in bravotov,superjev,brajdičev, kamaratov, Perutnine Ptuj, izbijanja svedrovcev, kurjih tačk, padcev po Igličevih, čehijade, kvizkotov, "saj pravim,štekaš, razumeš..." in raznih drugih fraz...
Moj predlog je, da vam Stevo nameni eno rubriko, ki bo vidna samo vam.


Marko
Otišao sam, a sarmu probao nisam.
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Odgovor Napisal/-a Saso »

Naj čitajo, kar naj.
Tudi po drugih forumih ležijo bučke, le da je precej več prepucavanja. Tak je moj skromen vtis. Pacient pa zveni kot kompliment. :lol: :lol:

S. 8)
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a marko »

Ta je pa dobra :roll: dej mal poglej zaradi katerih ferajnovcev ta forum sploh živi :!: ta forum je od Železnih carjev 8) tisti, ki pa samo od daleč opazujejo, pametujejo in kritizirajo :evil: pa naj se posvečajo svojemu forumu, če ga sploh imajo :!: res je žalostno, da jih dobiš po pi... , če si pošten pa tud "ta slabe" stvari o sebi poveš :oops: kaj pa bluzijo tam eni pametnjakoviči ( frikoti ) pa mene prav nič ne zanima :shock: če pa komu ni kej prou, pa me lohka tud iz seznama članov zbriše, če bo pol u redu, da ne bo koga slučajno sram :?
Mare, zvani Đon Rambo
bosti
Član
Prispevkov: 326
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:42
Kraj: Šentjur&Lublana

Re: Brdnik ni kul model...razumeš?

Odgovor Napisal/-a bosti »

Doktor Schputnik napisal/-a: Moj predlog je, da vam Stevo nameni eno rubriko, ki bo vidna samo vam.
Ja kaj bodo pa potem brali forumaši? Rubrike bi ostale prazne :( Trači se pa itq najboljš prodajajo. :) štekaš? :wink:
Carpe diem!
Uporabniški avatar
Doktor Schputnik
Član
Prispevkov: 156
Pridružen: 09 Dec 2004, 17:56

Odgovor Napisal/-a Doktor Schputnik »

Na forumu ne prodajamo, ampak podajamo. Forum ni za trače in za bučke.
Otišao sam, a sarmu probao nisam.
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Odgovor Napisal/-a Saso »

No ja, 95% objav tukaj zveni zlezel sem smer X v steni Y, bilo je težko, jaz sem junak.
Jaz sem za več trača :lol: :lol: :lol: :lol: :P

S.
bosti
Član
Prispevkov: 326
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:42
Kraj: Šentjur&Lublana

Odgovor Napisal/-a bosti »

Doktor Schputnik napisal/-a: Forum ni za trače in za bučke.


Zakaj ni? Mogoče pa nisi prebral postov pod Splošno/pravila?
Carpe diem!
bosti
Član
Prispevkov: 326
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:42
Kraj: Šentjur&Lublana

Odgovor Napisal/-a bosti »

Trači so del zgodb, zgodb in doživetij ki so bistvo našega udejstvovanja. Vsaj nekaterim od nas. Js sm za trače :D :)
Carpe diem!
Uporabniški avatar
Doktor Schputnik
Član
Prispevkov: 156
Pridružen: 09 Dec 2004, 17:56

Odgovor Napisal/-a Doktor Schputnik »

To je pa res, da je kje drugje še slabše. Recimo pri Freeapprovdovcih.
Otišao sam, a sarmu probao nisam.
Uporabniški avatar
stevo
Ata Smrk
Prispevkov: 99
Pridružen: 06 Feb 2004, 13:45
Kraj: Trzin

Odgovor Napisal/-a stevo »

Mogoče bom mim udaru ampak vsen...
Obstajata dve vrsti forumov in sicer forumi, ki so lokalne narave na katerih se piše in diskutira o vsem. Tudi o bučkah in avionih.. Taki forumi imajo nek krog obiskovalcev in njim se tam gor dogaja njihov lasten svet. Obstajajo pa tud bolj strokovni forumi, ki pa imajo svoj specifične namen in se od njih to tudi pričakuje. Taki forumi morajo podajat čim boljše informacije, ki jih obiskovalci iščejo. Na žalost so potem tudi na teh forumih potem gor vseznalci, ki so potem najbolj pametni kar je pa zelo relativna stvar. Tak forum je bil včasih gore in ljudje, kjer se je gor govoril svašta. Je bil pa tisti forum veliko bolj obiskan in gledan kot pa je zdejšni na katerm je živ dolgcajt vsaj po prispevkih sodeč.
Sm mnenja, da je naš forum lokalne narave in namenjen članom ferajna. Dobrodošli so tud drugi da ne bo pomote. Zaradi mene se lahko gor prodajajo buče al pa kaj drugega vse dokler niso prispevki žaljivi, šele potem bom začel benat. Naš forum ni pravi način ali prostor za iskanje nekih pomembnih informacij o plezanju ali kaj podobnega. Tudi forumi drugih ferajnov niso nič boljši. Ko jihm malo slediš, vidiš, da so vsi lokalne narave in je gor en kup buč. Kdaj se pa jagode spremenijo v buče je pa spet zelo relativno.
Naša nova stran, ki bo upam splavila še ta teden bo to spremenila. Forum bo ostal tak kot je in bo namenjen za buče.. vsaj neki se bo gor dogajal. Dodali pa bomo novo rubriko na stran Kaj se dogaja kamor se bodo vpisovale krajše vendar bolj resne novice o preplezanih smereh, žurih ipd. Dodalo se bo lahko tudi par povečljivih slikc in pa komentarje,popravke ali pojasnila glede članka. Mislim da bo potem to veliko bolj pregledna stvar o tem kar se resnega dogaja na ferajnu in o bučah, ki grejo letos blazno v promet...
Bojle živjeti sto godina kao miljunaš nego sedam dana u bijedi (Bob Rock)
stefanel.gmc@gmail.com
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Odgovor Napisal/-a Saso »

Letos je veliko prometa v bučah kot plezanju, po moje že dolgo ali nikoli ni bil tako. :lol: :lol: :P

S. 8)
Zadnjič spremenil Saso, dne 01 Sep 2009, 06:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
RobiH
ex ferajn majster
Prispevkov: 969
Pridružen: 06 Feb 2004, 10:11
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a RobiH »

Priznam, da tudi mene motijo razni jj, razumeš in "spakedravščina", ki je zmes vseh slovenskih narečij pa še kaj vmes. Ampak, kot pravi Stevo je to narava velike večine lokalnih forumov. Včasih pogledam tudi kak drug forum in tistega na katerim najdem koristne informacije pogledam še kdaj ostalih pa ne. Na forumu je pa težko uvesti bolj in manj resne rubrike. Komaj čakam, da bo startala nova internetna stran z rubriko Kaj se dogaja, ki bo stran, ki je sedaj bolj zamrla zopet oživila in to z bolj resno vsebino, ki bo upam, zanimiva tudi za surfače, ki iščejo podatke o dogajanju na ostalih ferajnih.
Forum bo pač ostal forum kot je in mislim, da ga tisti, ki jih ne zanimajo trači niti ne bodo spremljali.
LP,
Robi Hočevar
zvonkop
ex ferajn majster
Prispevkov: 53
Pridružen: 08 Feb 2004, 21:17
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a zvonkop »

Bistvo foruma, vsaj zame je, da na njem izmenjam ali pridobim neke koristne informacije. Na žalost je tega na našem forum res bolj malo. Po navadi prva objava nekaj pove, za tem se pa usuje en kup bedarij... zdej nej mi pa kdo pove kdo ma cajt brkat k kura do koristnih info...

Slika našega foruma je naša slika. Taki pač smo, a ne. Če želimo taki ostati, se pa lahko izkažemo na novi strani.

Predlagam da na novi strani naredimo eno rubriko Trači in pizdrije, vse ostalo naj pa ostane na nekem nivoju.
Zvonko
Uporabniški avatar
jirzi
Broj 1
Prispevkov: 191
Pridružen: 03 Feb 2004, 20:36
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a jirzi »

zvonkop napisal/-a:Predlagam da na novi strani naredimo eno rubriko Trači in pizdrije, vse ostalo naj pa ostane na nekem nivoju.
Ma, ne vem, jaz bi rekel, da ostane cela nova stran na nivoju in so gor samo stvari, ki imajo nek smisel, za ostalo je pa forum.
Odgovori