A je kdo kej migal ?

Splošne teme in klepetalnica članov AO Železničar

Moderatorji: jirzi, poli, RobiH, stevo

Odgovori
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

A je kdo kej migal ?

Odgovor Napisal/-a marko »

Ja nč :? čakam pa čakam pa nobenih novih objav, da je kdo kje bil :roll: tko lepa nedelja, da kr ne morem verjet da ste bli vsi doma :wink: no, jst sm bil :cry: kaj mi pa druzga preostane :shock: kaj pa ostali :?: za Papija vem da trenira k norc za triatlon na Bledu 8) Bošt študira 8) Robi vetrolov rihta 8) za ostale pa že ne vem več :?: :roll: dejte kej napisat :idea: saj pravim ... jj :) aja, pa Borči naj bi šel na Veliki Klek :shock: :D :D :D 8) :wink:
Mare, zvani Đon Rambo
Uporabniški avatar
RobiH
ex ferajn majster
Prispevkov: 969
Pridružen: 06 Feb 2004, 10:11
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a RobiH »

Nekaj nas je bilo v plezališču v Železni kapli.
LP,
Robi Hočevar
Saso
Legenda
Prispevkov: 879
Pridružen: 24 Okt 2005, 13:45

Odgovor Napisal/-a Saso »

jj,
včeraj na janče, 50 km, potem pa še na bazen dober kilometer intervalnega šofotanja. Okoli dve uri miganja. :lol: :lol:

S. 8)
Uporabniški avatar
poli
Legenda
Prispevkov: 1538
Pridružen: 09 Feb 2004, 18:28
Kraj: pustwjna, zdej lublana

Odgovor Napisal/-a poli »

Bled, služba, bedno, lep dan, sonce, v kotu, režem žile :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :oops:









poli :wink:
ajde, se ga vidmo, ku se ga srjčmo
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a marko »

poli napisal/-a:Bled, služba, bedno, lep dan, sonce, v kotu, režem žile :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :oops:
Saj pravim :oops: zajtrk, pojstla, malica, pojstla, kosilo, pojstla, malica, pojstla,večerja, pojstla, ... aja pa vmes nekje je še skret :lol: dobr da grem lohka vsaj u službo :shock: drgač bi že poču :roll: :D :D :wink:

Aja :!: pa še neki sm pospravlou, pa avto sm posesou oz. sesalec ga je, pa jedu sm :roll: no, to sm pa že napisou :D :D :D :D :D :D :wink:
Mare, zvani Đon Rambo
Uporabniški avatar
Doktor Schputnik
Član
Prispevkov: 156
Pridružen: 09 Dec 2004, 17:56

Odgovor Napisal/-a Doktor Schputnik »

Kaj je pa Mare jedel za kosilo? Kakšno posteljnino uporablja? A si je pospravil sobo? Katero oddajo je pogledal? Ali je že poskusil kuhane polže?... in še kaj boste izvedeli v novi številki rumenega foruma AO Železničar.

Samo plezat je hotu.
Otišao sam, a sarmu probao nisam.
Uporabniški avatar
marko
Član
Prispevkov: 483
Pridružen: 27 Okt 2007, 16:34
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a marko »

Marko B. :? če te ne zanima, ne beri :x tud men kdaj kej ni všeč, pa se ne razpalim :roll: pač mam cajt, pa mal pišem :oops: a je to tko hudo :?:
Mare, zvani Đon Rambo
Uporabniški avatar
Doktor Schputnik
Član
Prispevkov: 156
Pridružen: 09 Dec 2004, 17:56

Odgovor Napisal/-a Doktor Schputnik »

Je hudo.
Otišao sam, a sarmu probao nisam.
Odgovori